Ani elektronické cigarety nejsou bez rizika pro zdraví

Ani elektronické cigarety nejsou bez rizika pro zdraví

30.9.2013 00:01  |  Drogy

Odborníci objevili ve výparech elektronických cigaret značné množství rakovinotvorných molekul. Uvádí to ve svém nejnovějším vydání francouzský časopis 60 millions de consommateurs, který se zaměřuje na ochranu spotřebitelů. ... celý článek

Komentářů: 6 | Poslední komentář: 27.2.2016 09:54

Komentáře

reagovat 2.10.2013 19:48 - tomáš Bohuslav

Tak a je to tady.Bylo otázkou času kdy se začnou vlády navážet do e-cigaret.Jistě kouřim jí přes rok a normální cigaretu jedině v hospodě k pivu to je 1 do měsíce a někdy ani to ne.Vždyt cigarety v době kryze táhnou ekonomiky států.46 korun si stát bere z jedné krabičky cigaret.Tak proč lidi neodrazovat od něčeho za co mají max.6kč za měsíc.

reagovat 3.10.2013 11:15 - luciano

To sa dalo čakať, že tabaková lobby začne proti e-cigaretám bojovať. E-cigarety sa totiž začínajú nebezpečne rozširovať a im viditeľne klesajú zisky. Teraz nás budú kŕmiť nezmyselnými štúdiami o škodlivosti e-cigariet, aj keď všetci, čo fajčíme elektriku vieme, že to nie je pravda. Ja už fajčím elektriku 6 rokov a nič, čo by mi škodilo som nepozoroval. Naopak, zdravie sa mi výrazne zlepšilo. E-cigarety sú proste vynikajúce a odporúčam ich každému, kto chce prestať fajčiť klasiku.

reagovat 3.10.2013 18:56 - e-cigaretafans.eu

Strašení články tohoto typu "BUBU", jen zbytečně současné kuřáky odrazuje od významné možnosti kouřit mnohem zdravěji a přestat obtěžovat a znečišťovat své okolí nedopalky.

Nikdo rozumný si snad už taky nekupuje Vodku na tržnici? Jde přeci o zdraví?

I nekuřáci jsou tím vlastně sami proti sobě, pokud přechod na e-kouření (místo kouření klasik) ve své rodině, ale i ve společnosti veřejně a nahlas nepodporují.
Celá e-kuřácká veřejnost v Evropě se brání i na demonstracích v Düsseldorfu a Berlíně 31.8.2013, bohužel nemá tak silně finančně zajištěnou lobby v parlamentu EU a tak nemá jiné prostředky než to ukázat občanskou nespokojeností.

Přechod na e-kouření bohužel moc nenahrává žádným odvykacím centrům, ani tabákovému průmyslu - jelikož oba odlivem kuřáků klasických cigaret přicházejí o své nezanedbatelné opakované příjmy od "závislých" kuřáků!!! Jen v ČR údajně existuje 40 odvykacích center a ty chtějí dál prosperovat stejně jako tabákový průmysl a pociťují už odliv kuřáků klasik.

A to je ten kámen úrazu, ne jejich starost o zlepšení zdraví nás kuřáků, ochranu našich dětí a společnosti, ale absence příjmů těchto skupin je tím hlavním mottem všech těchto odstrašujících pořadů a článků v poslední době!
A neštítí se využívat kdejaké pochybné argumenty.
Výsledky obrovského rozdílu obsahu škodlivin klasické a elektronické cigarety jsou naprosto jednoznačné a dostupné těm, kteří se o elektronické kouření opravdu vážně zajímají viz: -http://www.esmokinginstitute.com/cs/node/31
http://www.e-cigaretafans.eu/pod-lupou/novinky/rozbory-e-liquidu-od-vscht-praha
a mnoho dalších...

reagovat 11.8.2014 23:29 - Max

Je to otravné jak si pořád něco vymýšlejí. Když někdo chce tak kouřit bude. Pro mladé není problém si sehnat cigarety, i když jim nebylo a ještě dlouho nebude osmnáct. K tomu vážně internet nepotřebují. Zato mě by opravdu otrávilo, kdybych si nemohl objednat nové liquidy a musel je shánět po obchodech

reagovat 12.8.2014 00:20 - Luuuca

Je to otravné jak si pořád...

Jo, taky jsem si zvykla objednávat si náplně do e-cigarety přes internet na http://www.gallagher.cz/e-liquidy/ co se týká přístupu k cigaretám, je to hloupost. Naopak takhle si musíš počkat, když jdeš do obchodu tak máš ty cigarety v ruce hned

reagovat 27.2.2016 09:54 - snn375

Ahoj já používám elektronickou cigaretu ctyři měsíce a jsem naprosto spokojena. Moje cigareta - http://vk.cc/4QbbV4
je opravdu úžasná. Dříve jsem kouřila průměrně asi 10 cigaret denně. S elektronickou cigaretou jsem ze začatku kouřila pulku a druhou pulku jsem nahradila elektronickou cigaretou. Nyní se dá řící že těměr nepotřebuju obyčejnou cigaretu. Mám tak dvě obyčejné cigarety tydně.

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

To sa dalo čakať, že tabaková lobby začne proti e-cigaretám bojovať....
luciano  |  3.10.2013 11:15

Strašení články tohoto typu "BUBU", jen zbytečně současné...
e-cigaretafans.eu  |  3.10.2013 18:56

Je to otravné jak si pořád něco vymýšlejí. Když někdo chce tak...
Max  |  11.8.2014 23:29

Jo, taky jsem si zvykla objednávat si náplně do e-cigarety přes internet...
Luuuca  |  12.8.2014 00:20

Ahoj já používám elektronickou cigaretu ctyři měsíce a jsem naprosto...
snn375  |  27.2.2016 09:54

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *