Potravinové doplňky při detoxikaci a odvykání kouření

21.9.2009 00:00
Drogy

Z preparátů Diochi bych doporučila jako první užívat Supracid kapsle, které snižují překyselení organismu vznikající na podkladě kouření. Díky alkalizaci organismu (posun do zásaditého prostředí) se omezuje chuť na nikotin.

Alkalická strava (zásaditá - povětšinou syrová, jako je ovoce, zelenina) také výrazně pomáhá omezit chuť na cigaretu. Ideální je užívat Supracid 1-2 měsíce během odvykání.

Dalšími preparáty jsou Diocel a Diocel biominerál. Oba budou čistit ledviny od zanesení chemickými toxiny, chemickými prvky a kovy.

Chronické záněty, detoxikace jednotlivých buněk, správné fungování metabolických a imunitních pochodů zařídí enzymový preparát Gerocel. Gerocel také odstraňuje zahlenění, pomáhá regenerovat tkáně dýchacího ústrojí. Složky Gerocelu mají prokázané protirakovinné účinky. Velmi důkladně detoxikuje i lymfatický systém.

Vzhledem k toxicitě nahromaděných látek, jejich schopnosti poškozovat organismus, zejména detoxikační orgány, nesmíme zapomenout na očistu a podporu jater. Zde si můžeme vybrat z několika preparátů - patří k nim Detoxin, Astomin a Intocel.

Na očistu vlastního dýchacího ústrojí lze použít Baktevir a Astofresh. Oba přispívají ke zlepšení funkce dýchacího ústrojí, zlepšení činnosti řasinkového epitelu, detoxikaci od infekčních ložisek a chemických toxinů. Tekutiny můžeme doplnit pitím čajů Rosa centifolia nebo Prunella vulgaris.

Cévní systém můžeme detoxikovat preparátem Venisfér.

Při odvykání kouření pochopitelně vznikají velmi silné abstinenční příznaky, a to podle stupně závislosti. K posílení psychické rovnováhy lze užívat Nervamin, který zlepšuje spánek a celkově zklidňuje.

MUDr. Lenka Hodková - časopis Sféra

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

S odvykáním BICOMem nekouřím taky už půl roku naprosto bez problémů a...
schean  |  3.2.2012 09:18

Byl jsedm na odvykání kouření na biorezonanci přístrojem Bicom v...
narcius  |  19.4.2012 09:35

Bicom....blbost, byla jsem na něm před několika lety a dokonce jsem zblbla...
radka.k  |  19.4.2012 21:23

BICOM - byla jsem na odvykání kouření na Mělníku a absolutně super....
Tinkaa10  |  7.6.2012 18:44

Dobry den,m kazdorocne se vytahne 5 nejprodavanejsich doplnku pro detox....
LukielloRincolitta  |  6.2.2017 11:05

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *