Včelím žihadlem se zbavil závislosti na drogách!

19.7.2005 00:00
Drogy

Velmi zajímavý objev učinil jeden mladý muž z Hongkongu, který svou závislost na drogách vyřešil pomocí včelího jedu. Muž totiž tvrdí, že kdykoli se dostal do těžkého abstinenčního záchvatu a toužil po droze, nechal se píchnout obyčejnou včelou. Abstinenční příznaky vždy zmizely a muž tak překonal období bez drog. Po dvou letech v horách mezi včelami se závislosti zcela zbavil.

Teď závisí na posouzení odborníků, zda jeho metoda bude účinná i u jiných pacientů.

Když bylo mladému Číňanovi Liimu dvacet let, odešel ze školy a začal brát drogy. Během následujících let se potácel mezi těžkou závislostí a pobyty v protidrogových léčebnách. Jenže odvykací kúra nebyla nikdy zcela účinná. Bezradná Liiho přítelkyně se rozhodla odejít se svým milým z velkoměsta do hor, kde by se snad mohl Li obklopen panenskou přírodou vyléčit. Mladíkovi se v novém domě v horách dostal do rukou článek o účincích včelího jedu na tělo drogově závislého člověka.

Rozhodl jsem se, že přírodní metodu odvykání vyzkouším. Dva roky, kdykoli jsem pocítil abstinenční příznaky a chtěl si vzít drogu, nechal jsem se jednoduše píchnout jednou divokou včelou,? vzpomíná na začátky své odvykací kůry Li. Dnes, kdy oslavil třicet let, může říct, že se závislosti na drogách zbavil. Vystoupil proto v hongkongské televizi a několik místních deníků otisklo článek s jeho příběhem.

Zdroj: Plus

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Jsem poněkud nevěřící Tomáš. Je otázka, co znamená, že je zbaven...
Jiří  |  21.8.2005 00:57

chtěla bych se zeptat co ale máme dělat, když se dotyčný nemá zájem...
Iveta  |  22.8.2007 14:09

No, já bych se včelím bodnutím zbavila absolutně všeho trápení-jsem...
Katy  |  22.8.2007 14:38

Katy:-)))))
Marika  |  22.8.2007 14:52

...zastřelit...
milan  |  3.7.2010 10:44

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *