Reklama

Alkoholismus žen

V posledních desetiletích jde o závažný zdravotnický a sociální problém. Počet alkoholiček ve srovnáni s počtem alkoholiků je udáván v poměru l:6 až l:l. Ženský alkoholismus se nevyhýbá žádné společenské skupině. Vzrůstá také počet komplikací souvisejících s požíváním alkoholu v těhotenství a se škodlivými důsledky na zdravotní stav plodu. Jako následek chronického abusu (návyku, nadkonzumu) v těhotenství je popisován tzv. fetální alkoholový syndrom vedoucí k alkoholické embryopatii neboli poškození plodu v děloze.

Kromě tohoto chronického poškození však může požití většího množství alkoholu zejména v průběhu porodu znamenat pro plod akutní nebezpečí smrti v důsledku alkoholové intoxikace. Jsou popisována úmrtí novorozenců v souvislosti s těžkou opilostí matky s hladinou alkoholu v krvi kolem 3,0 %.

Placentární bariéra nepředstavuje téměř žádnou překážku pro prostup alkoholu. Alkohol proniká do oběhu plodu jednoduchým přestupem právě tak jako aktivním transportem. Účinek alkoholu je patrný i na změně frekvence pulsu a pohybů plodu.

Z mateřského organismu se asi 10 % alkoholu vyloučí moči a dechem, zatímco 90 % je přeměněno na acetaldehyd a kyselinu. octovou v játrech, kůře ledvin a v plicích. V tkáních novorozence je průběh tohoto metabolismu nejméně dvojnásobně delší.

Dojde-li k porodu ve stadiu vysoké hladiny alkoholu, nemá plod již možnost alkohol předávat zpět do mateřského organismu a sám postrádá možnost účinné látkové přeměny. Novorozenec umírá za příznaků akutní otravy alkoholem.

Reklama

Zdroj: Rodinná encyklopedie zdraví, nakladatelství Pragma

Reklama

Komentáře

petr K (Ne, 4. 3. 2001 - 19:03)
Povazuji tenhle clanek za jeden z nejaktualnejsich,protoze se dotyka minimalne dvou nejozehavejsich problemu a to je alkoholismus zen jako takovy a za druhe nasledky na tehotenstvi .Co se tyce nasledku alkoholismu a tehotenstvi, je to otazka svedomi kazde matky,ale take lekaru,samozrejme lekar nemuze naridit zakaz alkoholu. ale muze doporucit psychologa . Cose tyce samoptneho alkoholismu zen ,-konecne se o tom zacina hovorit otevreneji ,protoze je to opravdu problem a nejenom v ceske republice .Napr. americky tisk o teto otazce moc nemluvi,ale vseobecne se o tomhle problemu vi .Jr to hlubsi problrm a souvisi to s partnerskymi vztahy ,souvisi to se sociologii a nejspise s dobou a zmenou zivotniho stylu-volnejsi partnerske vztahy a svazky .Diskutuje se o volnych partnerskych vztazich ,ale mlci se o uskalich .Samozrejme, nekdo sahne k drogam a to uz je horsi .Tyka se to predevsim osamelych zen coz je osobni zalezitost .skoda ze se timto problemem nezabyvame vice, ale mam pocit ze ta doba bude muset prijit .
Návštěvník (St, 11. 6. 2008 - 08:06)
já vidím problém v chuti alk...začíná se v malém a končí ve velkém a je to problém i mužů ALKOHOLIKŮ-SCHIZ...až na dno!?kniha-od Jaroslava Skály CsC Mudr.,
David (Út, 24. 2. 2009 - 22:02)
Pivo
I.Klimenko, kandidát chemických věd, v současné době pracuje na vysoké škole Organické Chemie

Chmel obsahuje látku, podobnou ženskému hormonu estrogen!

Účinek piva na organizmus muže:
1. Postupní záměna mužských hormonu na ženské
2. Změna hlasu, stane se tenkým
3. Změna charakteru (klidné poleháváni u televize z lahvi piva)
4. Změna postavy, zúženi ramen, ochabnuti svalu a hlavně břišních svalu, pivní břicho, rozšiřuje se pánev, ukládáni tuku jako u žen na stehnech, zvětšuji se prsa visící, potence.
Z muže se stane meloun, břicho roste a konec usychá.

Účinek piva na organizmus ženy:
1. Zvýšena aktivace ženských organu, hyperaktivita v sexuálním živote
2. Neplodnost a další nemoci
3. Nervóznost
4. Agresivita

Pokus z krysami.
10 samců a 10 samiček umístily spolu. Místo vody jim dávaly jako pití pivo, na které si rychle zvykly, potom se sledovalo jejich chovaní. Krysy se dost aktivně množí, takže chováni krys bylo divné. Samci přestaly být aktivními, po pití piva odpočívaly. A ze samičkami se stal opak, nadmírně zvýšení sexuální aktivity, na nezájem samců se staly agresivními.
Po pitvě samiček bylo zjištěno: abnormální zvětšeni dělohy která byla zaplněna slizem, ostatní pohlavní orgány byly poškozené. Ukázalo se, že organizmus krys nebyl připraven na ten to experiment.

(Pivní alkoholizmus) je to nový termín, léčí se o hodně hůře než jiný alkoholizmus. Zvyknou si na pivo je lehčí než se zbavit závislosti. Chmel je nejbližším příbuzným konopí. Chmel také obsahuje drogy ale v menši koncentraci. Nealkoholické pivo má stejné účinky, rozdílem je jen to, že má menši obsah alkoholu.

Po ukončení požívání piva, má náš organizmus sílu k obnovení svých funkcí.

Zdroj: http://www.sbnt.ru
Částeční překlad: http://www.svoboda-duxa.com/cz
Help (Ne, 25. 11. 2012 - 20:11)
Jsme abstinující ženy a chceme pomoct našimi zkušenostmi těm, kdo se závislostí stále trápí.
Nebojte se a přijďte se podívat, rády Vám i zodpovíme Vaše otázky.

http://www.zavislostzeny.g6.cz/
mohu (Pá, 13. 9. 2013 - 10:09)
také pomoci ..ze své vlastní zkušenosti ..
napiš svuj email ........odepíšu všem
nestyď se a řeš situaci ...já - Praha
ty odkuďkoliv ...i Slovensko ...
Daniela (Pá, 6. 12. 2013 - 18:12)
Tak já vypiji denně dvě piva v hospodě a kouřím deset cigaret za den. V hospodě je sranda, pobeseduji se známými a než bych byla někde s ženskými tak s chlapama je to lepší.
Marek (St, 25. 3. 2015 - 21:03)
Zajímavé jak je v českých hospodských vztazích brán špatně odvykající alkoholik neodvykajícími alkoholiky,kteří nepřestali pít a dobírají si ho.Oni sice přiznají že pijí alkohol často,ale za alkoholika považují až někoho kdo se snažil odvyknout v léčebně a zase se k alkoholu vrátil.
Ten alkoholik je pak stresovaný a pije jak duha na sebevědomí,což se mu samozřejmě nepovede.
Dvě (Ne, 29. 3. 2015 - 21:03)
Tak já vypiji denně dvě...piva denně,tak na to pozor,to už se může jednat o závislost.Myslím,že se to pozná tak,když na něho dostaneš chut,chybí ti.Jsem závislá na cigaretách,přiznám to,ale na alkoholu,to bych nikdy nechtěla.
lola (Ne, 29. 3. 2015 - 22:03)
Ale jó klíďo, pořádně se schlastat, není nad to. Rum, kontušovka, slivovice, čert, jeřabinka, ořechovka, višňkovka a vanilková... Přijet vožralá a nechat se přitáhnout na vozejku jako zvíře??? Z vás bude mít ritmistr Konig radosť!!! Zavřít všechny na záchytku, až byste zčernaly!!!!!!!!
Liba (Po, 30. 3. 2015 - 10:03)
Jani,jde na tobě poznat,že...Kdybys znal takové zázračné bylinky, už nyní máš Nobelovu cenu.
helena (Ne, 26. 4. 2015 - 10:04)
ráda bych také něco napsala o svém alkoholismu.Je mě 55 let a bohužel mě alkohol chutná,ale mám to nastavený tak že když si chci něco dát tak to musím schovat protože u mého muže je to tak,že se smí pít když on chce pít,jinak ne.Když má rozpito tak můžu pít,když né tak nesmím pít ani já i když mám chuť na pivo.Řádně chodím do práce,domácnost mám v pořádku,ale vadí mě že si nemůžu rozdělat pivo na stůl veřejně.ps.teď se zase můj muž odkýbloval do hospody tak píšu...copak žena sama na vesnici může jít do hospody???muž ano a žena..chtěla bych vědět jestli jde o alkoholismus???,
Pepa. (Pá, 20. 11. 2020 - 10:11)

No, já každý večer vypiju asi tak deset piv dvanáctek. Jestli jsem alkoholik, to nevím. Stejně tak neřeším, jestli to o mne někdo ví a nebo ne. Jediné co řeším je, abych měl práci a tudíž peníze na to pivo. Žiju úplně sám, tudíž se o nikoho nestarám a ani se nestará nikdo o mě. Nikdo v životě mi nikdy nic zadarmo nedal. Tak ani nemám být komu a za co vděčný. Maximálně jsem byl všem lidem v mém životě úplně ukradený. Žádné výčitky ani deprese nemám, ani nechápu proč bych je měl mít. Kdybych se měl jít léčit, tak bych musel přestat chlastat. A to by mě nebavilo.
Proč, (Ne, 26. 4. 2015 - 14:04)
ráda bych také něco...i holky se mohou sejít v restauraci a dát si piko,ale jasně,nesmí to bt na denním pořádku.Pivo mám také ráda,ale nemusím pít vůbec.Když už si ale jedno dám,pak mám teprve větší chut na další.Ale vím,kde mám brzdu a rozhodně se neopíjím.
martinka (Út, 14. 7. 2015 - 12:07)
dnes se dívejte na telku budou ukazovat babu z hradce králové ta ještě nikdy střízlívá nebyla.
Dalibor (St, 24. 6. 2020 - 04:06)

Akoholismus
(pl = polévková lžíce, čl = čajová lžička)
Narkolog Alexandr Antonov sděluje
Lidský organismus vyrábí denně kolem 10 gramů lihu, což vydá za 50 g vína. Při pravidelném užívání alkoholu tělo přestává líh tvořit a potřebuje ho dostávat zvenčí. Lze od alkoholu odejít, ale ženský organismus je považován za téměř nevyléčitelný ze závislosti na alkoholu. Léčení trvá mnoho let, někdy až třicet, než se změní chemické pochody v organismu. Je to velmi těžká nemoc.

Čaj na odvykání od alkoholu
1pol.lžíce přesličky rolní, 1 pl kořene lékořice, půl pl pelyňku, 1 pl mateřídoušky, na to 1 l horké vody – asi 90 – 95 stupňů, nejlépe do termosky, nechat stát přes noc. Ráno scedit. Pít před jídlem po jedné třetině sklenice 3x denně. Pelyněk léčí játra při alkoholismu i při hepatitidě. Odvykání od alkoholu napomáhá při tomto čaji měnit chuť, alkoholikovi přestává alkohol chutnat. Lékořice posiluje působení ostatních bylin.

Čaj proti alkoholismu
Do termosky, nebo vařit na velmi malém ohýnku: 2 pl třezalky, 2 pl řebříčku, 2 pl měsíčku lékařského, 2 pl kukuřičných vlasů, 2 pl pelyňku. Kukuřičné vlasy podporují funkci ledvin. Zalít půl litrem vařící vody. Pije se před jídlem po půl sklenici. Po 4 měsících se těžká alkoholička zbavila závislosti na alkoholu.

Hodnocení lékařkou fytoterapeutkou:
Je nutná velmi silná motivace. Pacient to musí sám chtít!
Z hlediska WHO 100 g červeného kvalitního vína je léčivé pro kardiaky, protože kvalitní suché červené víno obsahuje kumariny, které kladně ovlivňují krevní obraz a brzdí rozvoj ischemické choroby srdeční. Ale je riziko návyku!

Třezalka je bylina na sto chorob, včetně alkoholismu.

Čaj proti závislosti
3 pl třezalky, 2 pl ostropestřce mariánského, 3 pl šípků, které jsou dobrým prostředkem pro vitamín C, 3 pl máty peprné, promíchat, 1 pl této směsi zalít 1 skl.vařící vody, stát zakryté 30 min. Přecedíme a vymačkáme, pak přidáme šťávu ze tří citrónů, 50 g medu. Po 1 třetině skl. 3x denně 30 min. před jídlem. Pít 2 – 3 měsíce. Nebudete pak ve stavu závislosti.

Játra poškozená alkoholem
Při poškozených játrech (alkohol) ráno nalačno půl čaj. lžičky rozemletých semen ostropestřce mariánského.
Petra (Út, 14. 7. 2015 - 13:07)
dnes se dívejte na telku...O jaký pořad se jedná?
Renata (Ne, 19. 7. 2015 - 19:07)
Ivoši a tak si to čtu a říkám si,jestli je to opravdu pravdivé a ne vymyšlené.Pokud pravdivé,pak bohužel.Pomoci se musí,ale párkrát,pokud ona sama si to nepřizná,pak musí padnout na samé dno,jinak se z toho asi nikdy nedostane.Obdivuhodné,že při tom ještě zvládá vůbec práci.
Renata (Ne, 19. 7. 2015 - 19:07)
Pravdivé,to je snad...Já se musím smát.No jo,máš pravdu,alkohol je to největší zlo co může být,jen kolik rodin se kvůli tomu rozpadá.Jinak,já jsem si to i myslela,že je to vymyšlené-ale pravda,reálné.Přesto by mě zajímalo,z jakého důvodu to píšeš? Víš,jsem si jistá,že to všichni z nás ví,každý z nás se už setkal a alkoholikem a je jedno,zda je to muž,žena,přítel,kamarád,známý.Můžeš poradit,ale je to o každém z nás,vysvobodit se může sám dotyčný,nikdo jiný to za něho neudělá.
Renata (Ne, 19. 7. 2015 - 19:07)
Pravdivé,to je snad...Já se musím smát.No jo,máš pravdu,alkohol je to největší zlo co může být,jen kolik rodin se kvůli tomu rozpadá.Jinak,já jsem si to i myslela,že je to vymyšlené-ale pravda,reálné.Přesto by mě zajímalo,z jakého důvodu to píšeš? Víš,jsem si jistá,že to všichni z nás ví,každý z nás se už setkal a alkoholikem a je jedno,zda je to muž,žena,přítel,kamarád,známý.Můžeš poradit,ale je to o každém z nás,vysvobodit se může sám dotyčný,nikdo jiný to za něho neudělá.
Ivoši (Út, 21. 7. 2015 - 08:07)
Zase jsem našel...ani se ji nedivím že chlastá. když má doma takovou svini syna.
Renata (Út, 21. 7. 2015 - 08:07)
Renata se na něco zeptala a...Já tady nejsem stále.Krom toho,každý z nás známe nějakého pijana,mě držet palečky nemusíš,osobně se mě to netýká.Když piju znám svojí míru.
Renata (Út, 21. 7. 2015 - 10:07)
Ivoši,nemůžu nějak pochopit tvé vymyšlené příběhy.Tebe baví psát holé nesmysly,které se tě netýkají?
Jirka (Út, 21. 7. 2015 - 10:07)
Ivosi,Renata to myslela tak,ze to,co tu popisujes snad ani nemuze byt pravda.I mne spadla sanice,kdyz' jsem si to precet.Snad chapes,ze nekroutim(e) hlavou nad stilizaci tvych prispevku,ale nad obsahem.Matka ti dala zivot,tak je to;a ty se ji za to mstis?Proc' ji vlastne nenechas',aby si zila po svem?Obtezuje te jeji piti,ze na ni za to utocis tak,jak popisujes...?
Jirka (Út, 21. 7. 2015 - 12:07)
Aha,takze svoji matku nebijes,jenom si to tak predstavujes.To jsem mel vedet,protoze tady neni co resit.Jen tak dal.Jen ti povim tolik,ze od predstav neni nikdy daleko k cinum,stejne jako od zdanlive neskodnych vet,typu napr."jednou te stejne zabiju" apod.
jirko (Pá, 24. 7. 2015 - 10:07)
Aha,takze svoji matku...starej se osebe nech Ivoska at mlati maminku. S tvým smyslem pro hledání lidí ho určitě vyhledáš a dáš mu co proto.
Jirka (So, 12. 9. 2020 - 19:09)


Aha,takze svoji matku nebijes,jenom si to tak predstavujes.To jsem mel vedet,protoze tady neni co resit.Jen tak dal.Jen ti povim tolik,ze od predstav neni nikdy daleko k cinum,stejne jako od zdanlive neskodnych vet,typu napr."jednou te stejne zabiju" apod.
anonyme, (Pá, 24. 7. 2015 - 11:07)
nech si sve rady pro ty,kteri je potrebuji.A delej si sve,stejne tak jako ja,bo kdokoliv jiny.J.
Martina (Čt, 26. 11. 2015 - 16:11)
Je to velka skoda ze tyhle stranky nectou vsichni co maji problem s alkoholem.Mozna by se v tom poznali.Mozna by nasli odvahu to resit,protoze by se dozvedeli ze nejsou sami kdo v tom lita a hlavne, ze neni hanba to priznat a lecit se.Mnohem horsi je si lhat, ze jsou v pohode a zvladnou to sami.Prala bych si aby si to precetl muj otec i muj bratr.To se vsak nikdy nestane.Jejich intelekt jim vyzral alkohol z mozku,takze ani nevi ze existujou nejake diskuse o problemech.Nevi ze se trapim, kdyz vidim jak jsou ubohy.Nemohu jim pomoci, protoze to nechteji a jsou uplne v poho.Uplne v poho s 8-10 pivkama dene a nejakou tou lahvinkou rumu a k tomu nejake to kvalitni koureni.Takze kazdy den cekam co se stane,kdy to skonci,,jak to bude dal,kam az to zajde a ceho vseho jsou schopni??!
Mirek (So, 3. 9. 2016 - 12:09)
Ženy propadají dříve závislosti než muži a méně se to u nich společensky toleruje.Vzhledat pomoc jak máte podezření,jde o čas,závislost se stále prohlubuje,je to nemoc,když se neléčí je smrtelná.
Simona (So, 22. 10. 2016 - 22:10)
Dobrý den mám matku alkoholičku, pije už přes 20 let už to ani nepočítám je to ubíjející. Celé dětství na níc v pubertě jsem se to snažila nějak řešit nic nepomohlo. Potom jsem se odstěhovala matka pořád pila, otec dělal, že nic nevidí neustále jsme se ho snažili ze sestrou přesvědčit, aby se matka šla léčit po x letech se nám to konečně podařilo, i když do lečebny musela jít dobrovolně což bylo těžké a ta čekací doba ještě horší. Nicmeně docilili jsme toho a šla, začátek byl drsný neustale nám vyčitala kam jsme jí to dostali chtěla odtud odejít, ale naplno jsme jí podporovali jezdila na dovolenky nebo my za ní na návštěvy. 3 měsíce utekly jako voda a matka se vrátila zpět do realu byla naprosto jiný člověk dalo se s ní promluvit okolí ji vychvalovalo i my jsme byli štastni, že je zase v pořádku. Nicmeně vše se zesypalo jako domeček z karet asi po měsici brala antabus dochazela k dr,ale po týdnu to vzdala s tím, že si ho bude brát doma, což byla chyba. Opět začala pít kdyby to začalo pivem, ale hned šla do tvrdeho alkoholu. Jsem z toho už zoufala tak bylo všechno na dobré cestě a ted veškerá dlouholeta snaha je pryč. Má někdo podobné zkušenosti s recidivou u alkoholika co dělat, když se pití objeví tak brzy po návratu z lečebny?
Petr (So, 22. 10. 2016 - 22:10)
Dobrý den mám matku...Mám zkušenost ,že recidiva přijde,protože jsem zažil že do hospody chodil ze setrvačnosti dál chlap asi 40 ,žena ,dítě,takové ošoupané boty,nižší platová vrstva a vrátil se z léčebny a že prej si může dát ještě 12tý když je ta sobota a mý právo se jednou za týden odreagovat,že to není pití.
Petra (Ne, 23. 10. 2016 - 13:10)
Dobrý den mám matku...Tak se to stává,pokud se někdo prostě léčit nechce.Může se stát,že ted protože už léčebnu podstoupila,tak,že se jí rozsvítí v hlavě a po druhé tam bude chtít jít sama a to by měla vyhráno.Závislost je ovšem zlá,je hodně těch,co třeba 10-20 let nepijí a nakonec se k tomu stejně vrátí.Ojedinělé,pokud tomu tak není.Mluv s mamkou,snaž se jí přesvědčit,aby sama pochopila,že by jí bylo bez pití lépe.Rozhodnutí je samozřejmě na ní.
good luck (Ne, 23. 10. 2016 - 14:10)
Tak se to stává,pokud se...Typické,že alkoholik není nikdy vyléčený,3 měsíce jsou jako dovolená od celoživotního pití.
Druhé typické pro alkoholiky je že když poruší abstinenci tak se pořádně zlískají,někdy trhají své osobní rekordy.
Jednoduše nevědí kdy přestat,pijou stále dál až už je jim opravdu špatně a to jim často jen tak není.
Mám dojem,že by vaše maminka měla jít na přeléčení,které jestli ambulantní formou nebo pobytovou vám řekne maminky ošetřující lékař,protože alkoholismus je nemoc,jako se nevyléčíte úplně z rakoviny,jen se přeruší momentální nástup bujení,tak se nevyléčí nikdo úplně z alkoholismu.
Nějaké výmluvy ,že alkoholik se konečně naučil pít málo jsou nebezpečné,nesmyslné a alibistické.
Alkoholik umí nepít pokud se léčil,ale nikdy už nemůže pít s mírou,nesmí se jednoduše nikdy napít a to ani při takzvaně "zvláštních příležitostech."
Já jsem (Ne, 23. 10. 2016 - 14:10)
Typické,že alkoholik není...toho názoru,že pokud ten dotyčný opravdu nechce sám,pak se z toho ani nedostane.Může se ale stát,že je k léčbě donucen,přijde z léčení,opět začne pít,ale pak mu v hlavě blikne a chce léčení absolvovat sám a pak to právě má cenu.Pravda ale je,že už nikdy se nesmí alkoholu dotknout,protože stačí málo a je v tom znova.
Takyalkoholička (So, 29. 4. 2017 - 14:04)
Bohužel není pravda, že když člověk chce přestat, dostane se z toho. Alkoholismus je taková síla, že i z těch, co absolvují léčebnu,a jsou tam dobrovolně, doživotně abstinuje cca 5, slovy PĚT !!! procent. Není mi ani čtyřicet a už mám pět spolubojovníků z léčebny, kteří se upili nebo spáchali kvůli recidivě sebevraždu. Maminku do léčebny nenuťte, nedovolná léčba nemá absolutně žádnou cenu, ona musí chtít přestat, pokud nechce, jen zabírá místo potřebnějším. Jinak recidiva po léčbě je velmi častá, říká se že nejůspěšnější bývají druholéčby, tedy ty, kdy si alkoholik vyzkouší, že kontrolovaně pít opravdu, ale opravdu nejde :)
Pampeliška (Út, 2. 5. 2017 - 16:05)
Bohužel není pravda, že...Tenhle příspěvek se mi moc líbí, a dost mi mluví z duše. Vidím to úplně stejně. Jinak já jsem jedna z těch, které se povedlo přestat pit při ambulantní léčbě. Ale jen díky tomu, že se začalo s léčbou prvotních potíží, které pití předcházely. Deprese a úzkosti. Přestat úplně pít bylo ale nutností
P. (St, 29. 7. 2020 - 18:07)
Pampeliško piješ pořád?
Kurt (Út, 2. 5. 2017 - 16:05)
Entertainment
Retired Cubs Catcher Catches Fart in Face on ‘Dancing With the Stars’
Je (Út, 2. 5. 2017 - 16:05)
Tenhle příspěvek se mi moc...něco,co jsi neměla?
Jan (Út, 2. 5. 2017 - 21:05)
U nás to bylo tak že počkala až usnu a šla do nonstopu. Vyřešil jsem to tak že musela spavat jen v kalhotkách nebo body a ostatní oblečení jsem zamknul do skříně
líba (Po, 15. 5. 2017 - 00:05)
Pijeme vždy samy ,protože má dcera je feťačka.Pak blejem ráno.
Blbá alkačka Lía (Čt, 25. 5. 2017 - 08:05)
Po ránu bez lahváče ani ránu. Pak večer chčiju bleju v noci zle je, kurdeje.
Oplzlá blééé a… (Čt, 25. 5. 2017 - 09:05)
Má feťácká dceras ála mela maturitní ples, já tam byla a tančila tango s novým kořenem,ale ona se ke mne neznala,jen její taneční partner poznamenal, že neví co sem lezou takoví vágusové.Doma dostala od Vasila, protože mu vybrala flasky a vozík s ukradenými medenými dráty,aby mela na půjčovnu šatů a krabčák a vstup.On za tu krádež jde sedet do Ruzyne.
Líba (Pá, 26. 5. 2017 - 11:05)
Bohužel moje fetka dceruna musela vcera delat striptíz u Vasila,pak se vykroutila,že nemůže,že má krámy a že ostatní musí počkat až na dnes a tak tedy vím,že dnes mi budou nadbíhat v hospodě,který jako bude moci jako první,to si dám do sosáčku.
zakázat kouření (So, 27. 5. 2017 - 08:05)
zakázat konzumaci alkoholu. S tím kouřením no řeči že až půjde maminka s kočárkem kolem hospody a venku budou kouřit jsou směšné. Směšné je už to že naše zákony umožňují maminkám se o malé děti nestarat. Jak je možné dát čtyřleté dítě do školky a doma mít půlroční mimino? Kdo má právo na omezování podnikání hospodských? Který chce ať mánekuřáckou a který jinak ať to má. Počítám s tím že naši "chytří zákonodárci" včetně schválení senátem s prázdným místem po dobu 9 měsíců čuby - a nemalý plat bere - proč? schválí zákon na pravidelnou výměnu spoďárů a bude se to kontrolovat!!!!
Oplzlá blééé a… (So, 27. 5. 2017 - 08:05)
22 piv je můj denní limit,končím,otvírá bufet...
Oplzlá blééé a… (So, 27. 5. 2017 - 10:05)
Chlastám já chlastám.Můj otec taky,matka též,take mi nikdo nemůže vičítat ,že již stojím v hospodě a bavím se.
Oplzlá blééé a… (So, 27. 5. 2017 - 11:05)
Teď jsem se vrátila od baru a už vím asi,že útratu platí Kolja,kterému tu říkají Jumbo,ješte nevím proč,musím se přeptat Simony,té platil včera.
Oplzlá blééé a… (So, 27. 5. 2017 - 11:05)
Má nejaký řeči,že malá shou jde jen na malém pimprlovém divadélku a ne na velkém cirkuové manéži,co tím mylel?
Oplzlá blééé a… (So, 27. 5. 2017 - 11:05)
Trochu jsem se picla s kořenem u zadního stolu, čenda bral důchod a prej starý ho nedá a radši ho prohází v automatech,já ho přesvedcilas,že dát všem ženám rundu je lepší investice a že Simona je do nej udelaná,takže dnes to bude velký.soňa je už totálne na hadry,Vasil ji podpírá a čumí ji furt do výstřihu.Přitom ji mel včera ,dnes je opet prostřeno,jdu blejt na záchod a pak jedu druhou půlku.
Reklama