Antinikotin pomáhá skoncovat s cigaretami

Antinikotin 365 se osvědčil jako účinná pomoc pro všechny, kteří mají vážný úmysl skoncovat s návykem kouření. Jedná se o směs éterických olejů, při jejíž aplikaci dochází k podráždění nervových zakončení v ústech, takže okamžitě přechází chuť na kouření. S pomocí Antinikotinu 365 lze odvykat kouření bez abstinenčních příznaků. Preparát nemá vedlejší negativní účinky a lze jej používat dlouhodobě bez nebezpečí návyku. Obsažené éterické oleje mají pozitivní vliv na dýchací cesty.

Použití:
Při chuti na cigaretu nakapat 1 kapku Antinikotinu 365 na kostku cukru nebo přímo do úst, nechat pomalu rozpustit v ústech a polknout. Denní dávka by neměla překročit hranici 30 kapek. Při cukrovce je možné Antinikotin 365 nakapat na kousek chleba. Jedno balení vystačí na 20-40 dnů používání.

Přestože je Antinikotin 365 preparát s vynikající snášenlivostí, doporučujeme s ohledem na rozšířené alergie provést test snášenlivosti s poloviční dávkou Antinikotinu 365.

Antinikotin 365 patří mezi ty preparáty, u kterých potřebujete alespoň trochu vůle a ostatní se dostaví již samo. Ne náhodou tedy firma Cosmetic Karl Hadek International získala na Mezinárodním veletrhu patentů a vynálezů v Ženevě bronzovou medaili právě za preparát Antinikotin 365. Preparát Antinikotin 365 je v současné době patentován v zemích EU, v ČR, SR a v Polsku.

Antinikotin 365 muzete zakoupit na http://www.001shop.cz/aromaterapeuticke-smesi/ANTINIKOTIN-OL

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (2)

 • Obrázek uživatele Antinikotinové centrum
  Antinikotinové ... (anonym)

  Zkuste biorezonanci http://www.nekouritjenormalni.cz/!!!

  Čer 20, 2009
 • Obrázek uživatele Janina
  Janina (anonym)

  Dobrý den, Máte prosím někdo zkušenost z přípravkem na odvykání kouření Antinikotin 365? A poradíte mi prosím kde ho seženu?

  Čer 27, 2012

Přidat komentář

Reklama

Reklama