Reklama

Potravinové doplňky při detoxikaci a odvykání kouření

Z preparátů Diochi bych doporučila jako první užívat Supracid kapsle, které snižují překyselení organismu vznikající na podkladě kouření. Díky alkalizaci organismu (posun do zásaditého prostředí) se omezuje chuť na nikotin.

Alkalická strava (zásaditá - povětšinou syrová, jako je ovoce, zelenina) také výrazně pomáhá omezit chuť na cigaretu. Ideální je užívat Supracid 1-2 měsíce během odvykání.

Dalšími preparáty jsou Diocel a Diocel biominerál. Oba budou čistit ledviny od zanesení chemickými toxiny, chemickými prvky a kovy.

Chronické záněty, detoxikace jednotlivých buněk, správné fungování metabolických a imunitních pochodů zařídí enzymový preparát Gerocel. Gerocel také odstraňuje zahlenění, pomáhá regenerovat tkáně dýchacího ústrojí. Složky Gerocelu mají prokázané protirakovinné účinky. Velmi důkladně detoxikuje i lymfatický systém.

Vzhledem k toxicitě nahromaděných látek, jejich schopnosti poškozovat organismus, zejména detoxikační orgány, nesmíme zapomenout na očistu a podporu jater. Zde si můžeme vybrat z několika preparátů - patří k nim Detoxin, Astomin a Intocel.

Reklama

Na očistu vlastního dýchacího ústrojí lze použít Baktevir a Astofresh. Oba přispívají ke zlepšení funkce dýchacího ústrojí, zlepšení činnosti řasinkového epitelu, detoxikaci od infekčních ložisek a chemických toxinů. Tekutiny můžeme doplnit pitím čajů Rosa centifolia nebo Prunella vulgaris.

Cévní systém můžeme detoxikovat preparátem Venisfér.

Při odvykání kouření pochopitelně vznikají velmi silné abstinenční příznaky, a to podle stupně závislosti. K posílení psychické rovnováhy lze užívat Nervamin, který zlepšuje spánek a celkově zklidňuje.

MUDr. Lenka Hodková - časopis Sféra

Reklama

Komentáře

Marek (Út, 1. 12. 2009 - 12:12)
Vážení, necpěte do sebe nic. Je 21. století a účinné metody bez abstinenčních příznaků nejenže existují, ale hlavně fungují. První z nich je tzv. systém Bicomm. Úspěšnými pacienty byli mí kamarádi. Já sám po 20 letech kouření přestal po jiné metodě (dle mého spolehlivější), odborné praktice doktora Findy z Chomutova. Kontakty na obojí jsou na internetu a nám již nekuřákům nezbývá než litovat těch, kteří jich nevyužijí.
taive (So, 23. 1. 2010 - 13:01)
Vážení, necpěte do sebe nic....Můžete mi poradit, co je ten systém Bicom? A jaké máte tedy zkušenosti s odvykáním kouření? [email protected]
petr (St, 3. 11. 2010 - 18:11)
Vážení, necpěte do sebe...Dobrý den nedaly by jste mi prosím kontakt na doktora Findu .... děkuji.
Mirek (Út, 15. 2. 2011 - 23:02)
System Bicom je odvykání kouření pomoci počítače. Sám velice silný kuřák jsem tuto metodu použíl a bez abstinenčních příznaků jsem přestal kouřit. Kouřil jsem 60 cigaret po dobu 35 let. Po jedné terapií jsem přestal mít chuť nebo potřebu kouřit tak nekouřím. Před tím jsem vyzkoušel snad skoro všechno, žvýkačky nicorete, náplasti, akupunktůru a hypnózu, bohužel bez žádneho efektu. Doporučují se podívat www.kourenístop.cz.
Ja (Čt, 6. 10. 2011 - 22:10)
Krasnej PR clanek :-D Nakupte si kapicky za nekolik tisic a bude Vam lip :-D lol
schean (Pá, 3. 2. 2012 - 09:02)
S odvykáním BICOMem nekouřím taky už půl roku naprosto bez problémů a to jsem kouřil 20 denně od 16-ti let.Pro okolí Mělníka jsem se dozvěděl o adrese www.rychlebeznikotinu.wbs.cz
narcius (Čt, 19. 4. 2012 - 09:04)
S odvykáním BICOMem...Byl jsedm na odvykání kouření na biorezonanci přístrojem Bicom v Mělníku, již nekouřím ani nemám chuť a to jsem byl silný kuřák. Všem kuřákům dopoučuji, je to účinné a bezbolestné.
radka.k (Čt, 19. 4. 2012 - 21:04)
Bicom....blbost, byla jsem na něm před několika lety a dokonce jsem zblbla i dva své kolegy, takže výsledek 0 pouze se zjistilo kdo měl vůli nekouřit......, ale ať si to každý zkusí sám 500 Kč nejsou žádné velké peníze....:)))
Tinkaa10 (Čt, 7. 6. 2012 - 18:06)
BICOM - byla jsem na odvykání kouření na Mělníku a absolutně super. Žádný absťák, všecko v pohodě. Byla jsem na tom s přítelem, protože ve dvou je sleva a ani jeden nekouříme. Za hodinu jsme byli po sedmi letech nekuřáci.
visnery (St, 27. 1. 2010 - 07:01)
Před pár dny jsem podstoupila jednoduchou detoxikaci střev a jater. Mohu vsem doporucit. Bez prasku a podivnych veci z obchodu nebo internetu :)
Sepsala jsem vsechny postupy dukladne na svuj blog, tady je odkaz, koho detox zajima. neni to zadna reklama, snazim se pomoc :)
http://blog.zarohem.cz/clanek.asp?cislo=1432
Reklama