KOUŘÍTE? UŽ NEMUSÍTE! Stačí 1 návštěva ordinace BIONCE.

Komerční sdělení: V nově otevřené ordinaci BIONCE v Praze používají k odvykání kouření inovativní metodu biorezonance. Tento u nás nový, ve světě již prověřený, terapeutický postup zbaví kuřáka bezbolestně a bez vedlejších účinků fyzické závislosti na nikotinu během třiceti minut. V odvykání kouření dosahuje úspěšnosti až 80 %, a dalece tak převyšuje všechny ostatní, doposud používané metody.

Ordinaci BIONCE v Praze založili odborníci z řad lékařů s osobní zkušeností se závislostí na nikotinu. „Zaměřujeme se především na kuřáky, kteří se sami rozhodli přestat, ale je pro ně obtížné zbavit se fyzické závislosti,“ říká spoluzakladatel ordinace MUDr. Robert Tirpák.

Biorezonance kombinuje poznatky z medicíny s kvantovou fyzikou a v Evropě se úspěšně používá už více než 25 let. Uplatnila se mimo jiné i při léčbě chronických onemocnění, alergií, astmatu a při odhalování i léčbě skrytých příčin nejrůznějších chorob. „Zjednodušeně lze říci, že biorezonanční terapie účinně eliminuje signál způsobující chuť na cigaretu. Z přístroje BICOM OPTIMA je během třicetiminutového sezení do organismu kuřáka vysílán zrcadlově obrácený elektromagnetický frekvenční vzorek nikotinu. Ten vyruší signály fyzické závislosti, neprojeví se abstinenční příznaky a nevzniká takzvaný nikotinový hlad,“ vysvětluje ve zkratce princip biorezonanční terapie MUDr. Robert Tirpák.

V České republice je podle průzkumu Eurobarometr 36 % kuřáků, tedy přibližně tři miliony. Kouří 26 % populace nad osmnáct let, zbytek jsou děti a mladiství. Každý rok u nás zemře na nemoci spojené s kouřením kolem osmnácti tisíc lidí.
Pasivní kouření , tedy neaktivní vdechování cigaretového kouře, způsobí úmrtí tří tisíc lidí ročně.

Základní fakta o biorezonanční terapii:

- Okamžitě odstraňuje fyzickou závislost a chuť na cigaretu

- Úspěšnost při odvykání kouření činí až 80 %

- Žádné vedlejší účinky a naprostá bezbolestnost

- Terapie je jednorázová, finančně nenáročná a trvá pouze 30 minut

Více informací na www.bionce.cz .

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama