Reklama

Šťáva z aloe je dobrý pomocník na kocovinu

Štáva z celých listů aloe vera má velmi mnoho zdraví prospěšných vlastností. Mimo jiné může být dobrým pomocníkem všem, kteří si rádi dopřejí skleničku alkoholu a občas to i přeženou.

Kocovina je způsobena otravou organismu aldehydem octovým, který v těle vzniká jako mezistupeň při přeměně etylalkoholu. Aloe má významné detoxikační účinky a může být nápomocna při odstraňování této látky z organismu.

Śťáva z aloe má též hepatoprotektivní účinky, což znamená, že chrání játra před poškozením.
 

 • Mezinárodní vědecké studie ukazují jako největšího pomocníka v léčbě ALOE VERA šťávu z celého listu. Aby ALOE VERA šťáva z celého listu byla efektivní - musí mít minimálně 5000 mg aktivních přírodních polysacharidů aloe na litr.

  Pokud se chystáte na večírek, kde budete určitě muset popíjet a přitom nechcete být příliš rychle opilí, doporučuje se dopřát si větší porci šťávy z celých listů aloe nějaký čas před požitím alkoholu.

Ale pozor! Pokud byste pili aloe šťávu a alkohol současně, došlo by k rychlejšímu průniku alkoholu do krevního řečiště a stav opilosti by se dostavil velmi rychle.

Reklama

Zpracováno podle knihy E. Olejnikove: Aloe - Průvodce zdravím a krásou

 

 •  
 •  
 • Šťávu z celých listů aloe vera můžete zakoupit na www.001shop.cz v litrovém balení či ve zvýhodněné sadě tří litrových balení či přímo v prodejně 001shop.cz Krakovská 22, Praha 1 (20 m od Václavského náměstí) od pondělí do pátku mezi 10-19 hod. a v sobotu mezi 10-13. hod.
 • Reklama

  Komentáře

  hana (Čt, 10. 4. 2014 - 10:04)
  Proč si dealeři mění pořád jména, když jsou průhlední jako sklo?
  Pořád stejné pohádky.
  ! (Pá, 2. 5. 2014 - 20:05)
  Šťáva z aloe je módní blbina na všecko. Proto se přidává do šampónů, limonád, krémů na boty, saponátů i pracích prášků.
  Pavla (Pá, 22. 4. 2016 - 08:04)
  Čekala jsem spíš něco, aby ten chlast člověku nechutnal, protože to vede jen ke ztrátě rodiny, zaměstnání atd.. Takhle se vlastně člověk o to všechno připraví vědomě a rád, vždyť mu není špatně. Tak o co jde???
  Monika (Ne, 15. 12. 2019 - 11:12)
  Se závislostí na alkoholu pomáhá bojovat kudzu - https://drogy.doktorka.cz/kudzu-plevel-jako-pomocnik
  Reklama