Vážení uživatelé - pracujeme na migraci do nového systému. Je možné, že může být web v některých chvílích pomalejší. Pokud se tak stane, omlouváme se a věříme, že se vám nová verze bude líbit. Děkujeme!

Šťáva z aloe je dobrý pomocník na kocovinu

Štáva z celých listů aloe vera má velmi mnoho zdraví prospěšných vlastností. Mimo jiné může být dobrým pomocníkem všem, kteří si rádi dopřejí skleničku alkoholu a občas to i přeženou.

Kocovina je způsobena otravou organismu aldehydem octovým, který v těle vzniká jako mezistupeň při přeměně etylalkoholu. Aloe má významné detoxikační účinky a může být nápomocna při odstraňování této látky z organismu.

Śťáva z aloe má též hepatoprotektivní účinky, což znamená, že chrání játra před poškozením.
 

 • Mezinárodní vědecké studie ukazují jako největšího pomocníka v léčbě ALOE VERA šťávu z celého listu. Aby ALOE VERA šťáva z celého listu byla efektivní - musí mít minimálně 5000 mg aktivních přírodních polysacharidů aloe na litr.

  Pokud se chystáte na večírek, kde budete určitě muset popíjet a přitom nechcete být příliš rychle opilí, doporučuje se dopřát si větší porci šťávy z celých listů aloe nějaký čas před požitím alkoholu.

  Ale pozor! Pokud byste pili aloe šťávu a alkohol současně, došlo by k rychlejšímu průniku alkoholu do krevního řečiště a stav opilosti by se dostavil velmi rychle.

  Zpracováno podle knihy E. Olejnikove: Aloe - Průvodce zdravím a krásou

 •  

 •  
 •  
 • Šťávu z celých listů aloe vera můžete zakoupit na www.001shop.cz v litrovém balení či ve zvýhodněné sadě tří litrových balení či přímo v prodejně 001shop.cz Krakovská 22, Praha 1 (20 m od Václavského náměstí) od pondělí do pátku mezi 10-19 hod. a v sobotu mezi 10-13. hod.
Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Zařazení na fórum: 

Komentáře (4)

 • Obrázek uživatele hana
  hana (anonym)

  Proč si dealeři mění pořád jména, když jsou průhlední jako sklo? Pořád stejné pohádky.

  Dub 10, 2014
 • Obrázek uživatele !
  ! (anonym)

  Šťáva z aloe je módní blbina na všecko. Proto se přidává do šampónů, limonád, krémů na boty, saponátů i pracích prášků.

  Kvě 02, 2014
 • Obrázek uživatele Pavla
  Pavla (anonym)

  Čekala jsem spíš něco, aby ten chlast člověku nechutnal, protože to vede jen ke ztrátě rodiny, zaměstnání atd.. Takhle se vlastně člověk o to všechno připraví vědomě a rád, vždyť mu není špatně. Tak o co jde???

  Dub 22, 2016

Přidat komentář

Reklama

Reklama