Včelím žihadlem se zbavil závislosti na drogách!

Velmi zajímavý objev učinil jeden mladý muž z Hongkongu, který svou závislost na drogách vyřešil pomocí včelího jedu. Muž totiž tvrdí, že kdykoli se dostal do těžkého abstinenčního záchvatu a toužil po droze, nechal se píchnout obyčejnou včelou. Abstinenční příznaky vždy zmizely a muž tak překonal období bez drog. Po dvou letech v horách mezi včelami se závislosti zcela zbavil.

Teď závisí na posouzení odborníků, zda jeho metoda bude účinná i u jiných pacientů.


Když bylo mladému Číňanovi Liimu dvacet let, odešel ze školy a začal brát drogy. Během následujících let se potácel mezi těžkou závislostí a pobyty v protidrogových léčebnách. Jenže odvykací kúra nebyla nikdy zcela účinná. Bezradná Liiho přítelkyně se rozhodla odejít se svým milým z velkoměsta do hor, kde by se snad mohl Li obklopen panenskou přírodou vyléčit. Mladíkovi se v novém domě v horách dostal do rukou článek o účincích včelího jedu na tělo drogově závislého člověka.


Rozhodl jsem se, že přírodní metodu odvykání vyzkouším. Dva roky, kdykoli jsem pocítil abstinenční příznaky a chtěl si vzít drogu, nechal jsem se jednoduše píchnout jednou divokou včelou,? vzpomíná na začátky své odvykací kůry Li. Dnes, kdy oslavil třicet let, může říct, že se závislosti na drogách zbavil. Vystoupil proto v hongkongské televizi a několik místních deníků otisklo článek s jeho příběhem.


Zdroj: Plus

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (6)

 • Obrázek uživatele Jiří
  Jiří (anonym)

  Jsem poněkud nevěřící Tomáš. Je otázka, co znamená, že je zbaven závislosti. Jak víme, závislost je doživotní, odstranit se dá jen její aktivní projev, tedy konzumace drogy. A pak je otázka, na jak dlouho, tedy vlastně, jak dlouho po návratu k běžnému životu dokázal onen člověk abstinovat. Stejně totiž mohl o vyléčení ze závislosti hovořit i v případě svých předchozích léčebných pokusů v klasických terapeutických programech. Ale i pokud by to všechno bylo tak, jak je zde psáno: věřím, že vydržet dva roky v horách mezi včelami může opravdu vést k dobrému výsledku. V podstatě mohla být podstata úspěchu spíš ve dvouleté meditaci než v těch samotných včelách (ty jen třeba pouze marginálně simulovaly náhradu injekční stříkačky, po níž se narkomanovi možná tolik stýskalo). Ale na tom nesejde. Proto tento příklad doporučuji. :o))) Stačí na dva roky odjet do hor mezi včely... Tak do toho! Možná by dva roky v léčebně přinesly stejný výsledek, ale nebuďme tak přízemní a nekažme čtenářům radost z dobrodružného řešení.

  Srp 21, 2005
 • Obrázek uživatele Martina H.
  Martina H. (anonym)

  Včelím jedem a jeho pravidelným pícháním se ulevilo i řadě lidí s ROZTROUŠENOU SKLERÓZOU A BOLESTMI TĚLA RŮZNÉHO PŮVODU - ARTRITIDA, MYALGIE ATP.

  Črv 25, 2005
 • Obrázek uživatele Iveta
  Iveta (anonym)

  chtěla bych se zeptat co ale máme dělat, když se dotyčný nemá zájem léčit a jde to s ním z kopce, protože už má občasné halucinace? a nechce jít nikam do léčebny.

  Srp 22, 2007
 • Obrázek uživatele Katy
  Katy (anonym)

  No, já bych se včelím bodnutím zbavila absolutně všeho trápení-jsem alergik a tak bez včasně podaných léků by mne 1 žihadlo zabilo, takže by bylo po všech neduzích:-)))

  Srp 22, 2007
 • Obrázek uživatele milan
  milan (anonym)

  chtěla bych se zeptat co ale......zastřelit...

  Črv 03, 2010

Přidat komentář

Reklama

Reklama