Reklama

bolesti hlavy

Petr (Po, 21. 5. 2007 - 20:05)

Tak jsem přišel na to, že jak je to velký vedro, tak mě bolí hlava, ale hráli jsme fotbal v dešti, lítal jsem jak zběsilej a hlava mě vůbec nebolela'

Návštěvník (Po, 21. 5. 2007 - 10:05)

Lukas
Navštiv neurologa nebo ortopeda, snad by pomohla rehabilitace.'

Lukas (Po, 21. 5. 2007 - 10:05)

Take bych vas poporsil o radu.Jiz 4 tydny me boli hlava, zadna velka bolest, (pulsni, tupa) ale je trvala, proste stale na ni musim myslet. Je faktze me hodne boli hrudni pater pri skloneni brady k hrudniku a tak si nejsem jisty jestli to muze mit nejakou souvislost. Dekuji za reakci. Lukas

Návštěvník (Pá, 18. 5. 2007 - 20:05)

jestli je to tepavá bolest tak máš migrény s tím musíš jít k neurologovi'

Petr (Po, 14. 5. 2007 - 20:05)

Ahoj, trápí mě často bolesti hlavy, hlavně když sportuju a je vedro. Také mě bolí hlava když se o víkendu probudím třeba o 1-2 hodiny pozdeji než v pracovních dnech mě bolí hlava a musím si vzít saridon, nic jinýho na to nepomájá. Také mám problémy se spaním, strašně dlouho mi trvá, než usnu. Vždy mi to trvá třeba 2 hodiny. Byl už jsem na rentgenu i na odběru krve, ale nic se nenašlo. Tak se ptám, jak proti tomu bojovat.'

Jana (Pá, 11. 5. 2007 - 20:05)

může tě bolet hlava od páteře,ale myslím si,že tě bolí hlava od jater nebo žlučníku zkus www.patentnimedicina.cz pročti si čínskou medicínu'

mony (Pá, 11. 5. 2007 - 19:05)

pro Valérii napiš mi na email monika.vas"tiscali.cz'

To Pavel (St, 7. 3. 2007 - 16:03)

No mně pomáhá jedině Valetol, ale už jsem zažila chvíle kdy ani ten nepomohl...Pomáhá mi když hlavně hodně piju a najim se..jakmile nejim, tak umírám bolestí hlavy!!!'

pavel (St, 7. 3. 2007 - 09:03)

Přeji hezký den,
taky mám dlouhodobé problémy s bolestmi hlavy,někdy je třeba 14 dní klid a pak se objeví i několikrát za den,nebo i během spánku.Vždycky se jedná o oblast levého spánku,Brufeny pomáhají jen někdy a samotná bolest trvá přibližně okolo hodiny.U doktora jsem s tím zatím nebyl.
Neporadíte mi někdo co s tím?Děkuji-mail kdyžtak je:cxbx-zavin-seznam.cz'

Eli (St, 7. 3. 2007 - 07:03)

to Valerie
Jestli jsi byla na vyšetření před 3 roky, to je poměrně dlouhá doba, tak se objednej na neurologii znovu. Bylo by dobře, kdybys předtím měla kontrolu oční.
Myslíš tím "nic mně nenašli" něco jako nádor? Tak se neboj, hlava bolí ze spousty jiných příčin. Hlavně s tím něco dělej, budeš klidnější a určitě se na to něco najde.'

Valerie (Út, 6. 3. 2007 - 23:03)

Dobry den chtela jsem se zeptat mam kazdy den bolesti hlavy je to uz k nevydrzeni ,nejdriv me boli na temeni pak na hore hlava a pak u cela cim to je?moc se toho bojim asi pred 3 rokama jsem byla na vysetreni a nic mi nezjistily prosim poradte mi dekuji napiste kdyztak na Val.217"seznam.cz moc dekuji

Jana (So, 30. 9. 2006 - 09:09)

O migréně bych mohla vykládat hodiny.Trpím ji už víc jak 10let a většinou končím na injekci na pohotovosti.Poslední půl roku jsem bez záchvatů a proto bych Vám také ráda pomohla pokud máte tyto problémy.Kdo chce a má zájem se dozvědět více moje adresa je lasicovap"seznam.cz.mějte se krásně.jana'

Návštěvník (Út, 19. 9. 2006 - 11:09)

Milá Ivo můj mejl=DADAKOVA_Jana seznam.cz-Přeji hodně zdraví Jana'

Jarda jarda.pal (Ne, 17. 9. 2006 - 22:09)

dobry den, nemate nekdo typ cim muze byt / jestli ma cenu s tim jit k doktorovi - posledni tyden me pri vetsim naporu pri kterem logicky vznika vetsi tlak (napr jizda na kole nebo blby drep) - hned pri zacatku zateze rupne v hlave (v miste prostredku cela) a pak treba 4 hodiny postupne skubajici bolest (az dozadu hlavy) postupne zmizi a je klid do pristi chvilkove namahy.... nikdy se mi todle nedelo... az najednou nahle.... skubani v hlave odpovida cinnosti srdce... mam s tim jit k doktorovi ? o co muze jit ?

6,9,2006,15:06, (St, 6. 9. 2006 - 15:09)

Právě mě propustili z nemocnice s tzv. prodlouženou migrénou,bylo to peklo měla jsem kapačky,protože jsem byla dehyd.?dostala jsem plno injekcí.Trpím migrenou už od dětství,trvalo mi dlouho než jsem si našla lék,ale ten mi teď poprvé nezabral.Je mnoho spouštěčů-nervy,krční páteř,jídlo..můj lék jsou indometacinové čípky,nemůžu už ani prášek,většinou mi zabírá do hodiny.Jsou to sice čípky,ale nezatěžuji žaludek a hlavně,že to zabere.Každý kdo tyto problémy má se s tím musí naučít žít a přitom doufat,že to jednou přejde.'

Myška (Út, 5. 9. 2006 - 20:09)

Pokud míváte záchvaty migrény,mohl by vám pomoci zázvor. Dejte si půlku lžičky zázvorového koření hned jakmile ucítíte,že to na Vás jde.'

Iva (Út, 5. 9. 2006 - 09:09)

Jano, děkuji za Tvou snahu! I do Brna je to dost daleko. Začala jsem teď lečení u jednoho léčitele blíže bydliště. Ale pokud můžeš nechat na sebe mail, tak budu ráda. Člověk nikdy neví ... ! Hezké dny Iva'

Návštěvník (Po, 4. 9. 2006 - 11:09)

Milá Ivo,2x do měsíce jezdím do Brna-to už je blíž?Napiš na mejla o sobě více.Třeba jaké nemoci doposud,jak se stravuješ atd.Pěkné dny Jana'

Iva (Čt, 31. 8. 2006 - 08:08)

Jano, děkuji za nabídku, ale Prostějov je hodně vzdálen od mého bydliště. Záleží také na tom, kolikrát je potřeba se sejít!'

Návštěvník (Út, 15. 8. 2006 - 17:08)

Milá Ivo,ze servru přes Dámu se neznáme.Já se zabývám alternativní med.již 20let-a bydlím v Prostějově.Chceš mejla nebo tel.na sjednání schůzky?Pěkné dny Jana'

Reklama

Přidat komentář