Reklama

Feťák=slabá vůle

Harriet (Pá, 13. 5. 2005 - 07:05)

Jo bez make-upu nevypadá nejlíp a která z nás jo. Že je hnusná? To nevim kde,má hezký zuby a vypadá pěkně,že ty její písničky jsou nasládlý cetky je věc jiná. A že je tlustá a kde jako? Naopak neni to žádná vyzáblá anorektička jako většina modelek. Já se snažim léta přibrat a nevydim nic hezkýho na tom že je ženská kost a kůže.Holka musí bejt maso a jestli je ona podle tebe tlustá tak máš asi rád kostry.

Tom (Pá, 13. 5. 2005 - 07:05)

Dyt si sama napsala,že jsi kopie Britney Spears,to ty ani sama nevíš co píšeš?No a to je ošklivá ženská,je to oteklá,vulgární šereda se špatnou pletí,stačí se podívat na fotografie,kde nemá profi masku.Mastná ošklivka ,která se cpe hambáčema.A ty jsi se k ní připodobnila,tak čemu se divíš?

Jarka (Pá, 13. 5. 2005 - 07:05)

Tak na to ti nikdo neskočí. Ve 33 letech starý dědek, jo? :-)) Tak to je ti asi tak 14 let, viď?

Harriet (Pá, 13. 5. 2005 - 07:05)

A vůbec napsal si že sem šeredná, jen proto že nemám ráda feťáky,jak vypadáš ty chcáči a cos bral?

Harriet (Pá, 13. 5. 2005 - 07:05)

A vůbec ty malej chcáči napsal si že sem šeredná a podle čeho tak soudíš? Jen proto že nemám ráda lidi co fetujou? Chtěla bych vidět jak vypadáš ty.

Tom (Pá, 13. 5. 2005 - 07:05)

Ani ne jeden dva ročně.Jeden dva se staly snad celkem,to je něco,co se hnedka dostane do novin.S porovnáním s jiným zlem je to směšné a to jde.Ty mluvíš o určité skupině lidí a přitom vlastně ti jde asi o dva lidi ze několika tisíc(možná o pět)To je to samé,jako když se říkalo,že češi kradou a v Rakousku visely cedule češi nekradte.Je to absurdita.Tax měla založit téma třeba "prasata ,co znečištují pískoviště"Ale takhle je to více dryjáčnické,že?Pro tebe jako dělaný.A ještě rozdělit na fetáky a budiž , podle toho co zobou nebo šlehaj a podle toho odstupnovat nenávist.To se ti uplně povedlo.To byla dobrá práce.To tě dokonale dokresluje.Ty nenávidíš podle toho,jak se ráno učešeš.Aspon sis mohla zachovat páteř.

Harriet (Pá, 13. 5. 2005 - 07:05)

Že ti bude o 10 let víc no mě je 23, takže budeš asi nějakej starej páprda.

Tom (Pá, 13. 5. 2005 - 07:05)

Vždyt ty nejsi schopna ani pochopit text a reaguješ na něco,co tu nikdo nenapsal.Pochopilas už konečně,že ta pruda tady není kvůli tvýmu názoru,ale hlavně proto,jak ho podávaš a že řešíš něco o čem sis nezjistila základní informace?I kdybys řešila cokoliv jinýho.vždyt tady dokola jenom omíláš to pískoviště.Když už jsem u toho,kolik takových případů se ročně stane?jeden,dva.Tady nikomu ani tak nejde o nějaký zastávání smažek,ale spíše o to,aby sis uvědomila s jakou hysterií řešíš něco o čem víš tvymi slovy"hovno"a hlavně,jak?jsi sprostá,zakomplexovaná,zlá a jak někdo napsal,posedlá ponižováním druhých.Nevim co se ti stalo,ale výsledek je teda strašnej.Ani si nepamatuju,že bych někdy potkal někoho s tak otřesnou povahou jako máš ty a to si bud jista,že právě takhle se dobře pozná jaký člověk je.Bude mi jistě tak o deset patnáct let víc než tobě takže jsem těch lidí už potkal celkem dost.

Harriet (Pá, 13. 5. 2005 - 04:05)

Milý Tomášku, jestli mi něco žereš nebo ne je mi uplně u prdele. A že jednou za uherák někomu hodim pětikorunu? Dyť ty smažky otravujou lidi stokrát za den. Stačí projít Karlovo nám. nebo se zastavit na Andělu!! A že tak nemám ráda feťáky. Protože si myslim že feťák je schopnej člověku do zblbnutí tvrdit že on přece v ničem nejede,nebo že už je čistej a pak to všechno začne znova. Navíc znám rodinu kde jim fetoval syn. Ze začátku se mu snažily pomoct,ale pak mi ta pani řikla že už je nebavilo spát s peněženkou pod polštářem a každej den se bát jestli je televize na svym místě. Ty co žerou ňáký tablety na technopárty,budiž světlo, ale pokud někdo odhodí jehlu na pískoviště a je mu jedno že se o to může poranit malý dítě a něco chytit tak ať chcípne v podchodu!! A že je na tom špatně to pro mě neni omluva.CHtěla bych vidět tebe jak bys reagoval kdyby se tohle stalo tvýmu dítěti. A že krmim v Africe feťáky? Že je to tam národní sport? Tak to je opravdu vidět že jste tam nikdo nebyl. Některý vesnice jsou v zuboženym stavu,maj hlad a nemoce,ale že by to bylo z drog to je teda fakt síla. Jestli se to tam někde pěstuje to nevim,nebyla sem všude,ale ta slečna na de mnou si evidentně spletla Afriku s Columbií.A Umo víš co ty mě taky neznáš!!Že nenávidim feťáky nic nenapovídá o mé povaze. Je to jako kdybych řekla že si děsná jen proto že nesnášíš alkoholiky nebo zelenou barvu.

d... (Čt, 12. 5. 2005 - 22:05)

Fakt jsi na tom blbě, Harriet - nesnášíš feťáky, přitom s láskou a pokorou každoročně pečuješ o hladové černoušky. To jsi za ta léta dobrovolnictví nezjistila, že se tam staráš vlastně o feťáky? Víš, totiž tam jsou drogy tak trochu jako národní sport. Až tam příště pojedeš s humanitární pomocí, trochu se poinformuj i ohledně drog, abys nebyla moc sklamaná. Pozdravuj je tam ode mne a šťastnou cestu!

katy (Čt, 12. 5. 2005 - 18:05)

Lidi, tahle vaše debata je... - slabomyslná? Každý inteligentní, vzdělaný a empatie schopný člověk zná pro a proti a možné důvody užívání drog a moudrý člověk neodsuzuje, protože umí o životě přemýšlet ne jen ze svého úhlu pohledu...No nic,přeji hezký večer!

Goofy (Čt, 12. 5. 2005 - 17:05)

Ty jsi opravdu nemocná,Harriet.Jsi posedlá ponižováním druhých,to je u tebe vysloveně uchylka a trpíš bájnou lhavoství.

Tom (Čt, 12. 5. 2005 - 17:05)

Jooooooooo!!! Ta Britney Spears to bude ten komplex.Jak je ženská šereda,dycky je zlá.Cos tim textíkem chtěla dokázat?Včetně tý americký obtloustlý nány?To si jako máme z tebe sednout na zadek?Sorráč,ale těma dojákama o ubohých černoškách v africe,co je jezdíš spasit to si vážně myslíš,že ti to někdo zbaští?Lidi co tam jezděj,maj frajerko jinčí pokoru a s takovou povahou jako máš ty,by tam vydrželi s těma ostatníma tak tejden.Já ti to teda rozhodně nežeru.Lžeš jako když tiskne.Nikdy jsi nikde nebyla a jestli přispíváš na charitu,jak se tady s tim předvádíš,tak to děláš proto,abys pomohla sama sobě,ne těm ubohým,předem se vykupuješ,normální odpustky.Kdo se tě na to ptal?Nijak to s tim nesouvisí co se tady řeší.Ty hodíš jednou za půl roku pětikorunu študákům co vybíraj do pixly a pak o tom dalšího půl roku vyprávíš.Ne!Takový lidi pomáhat do afriky nejezděj.Rek bych,žes tam byla na drahý dovolený a abys zažila exotiku,tax tam nákýmu černouškovi nalila vodu a pak sis dvě hodiny v hotelu drhla ruce..

uma (Čt, 12. 5. 2005 - 16:05)

Tak dobře-myslím,že jsi se nám předvedla až až-nebudu se vyjadřovat k tému výrazivu,ani k tomu,jak mylný názor na mě máš.Já nemám zapotřebí zde ventilovat,jak často dávam peníze a jiné prostředky charitě,apod-nejsem z těch,co si na tom staví image a předvádí se s tím..Dále do debaty o leukocytech a ostatních "součástkách"našeho těla,bych se být tebou,se mnou opravdu raději nepouštěla.Ale pokračuj-zatím mě bavíš celkem dobře..

Jarka (Čt, 12. 5. 2005 - 10:05)

Já to řeknu asi takhle. Znala jsem spoustu feťáků a nikdo jim před prvním šlehnutím pistoli u hlavy nedržel, dělali to ze svojí debility nebo jedině z nevědomosti. Většinou to byly dětičky z normálně fungujících a bohatších rodin, které už nevěděly,co roupama. Já měla v pubertě x možností to zkusit a vždycky jsem dotyčného, co mi to nabídl, poslala do háje. Z domova jsem o drogách věděla dost, když člověk ví, jaké je to svinstvo, tak si to přece nevezme,pokud to teda není debil.

Harriet (Čt, 12. 5. 2005 - 09:05)

Milá VV, bodejť by ty Uminy kydy, neměly pro tebe hlavu a patu a jistě že se zastává tý špíny, když její bejvalej je smažka!! Přesně jak sem očekávala.Má,nebo měla feťáka v příbuzenstvu. A mimochodem sama se husička zastává feťáků a hlavně že od jednoho zdrhla. Ale ani se mu nedivim že začal fetovat, asi to s ní nemoh vydržet.

V V (St, 11. 5. 2005 - 22:05)

Ale ne, žádná černá ruka, většinou se k pravopisu nevyjadřuju. Uminy příspěvky by měly hlavu i patu i s chybami, ale už dlouho jsem neviděla takovou jednotu co do obsahu i formy jako u Harriet. Prostě primitiv, nejen v tomto tématu.

Yvonne (St, 11. 5. 2005 - 21:05)

aaa, hrubkohlidka uz radi jako cerna ruka...Umo a vsichni, jdete se schovat!!!

V V (St, 11. 5. 2005 - 18:05)

Harriet, ta matura byla i z češtiny?

katy (St, 11. 5. 2005 - 07:05)

ahojky harriet,volíš docela silná slova, ale tůj názor respektuji. zkoušela jsi o tom jen někdy přemýšlet tak, že každému se může stát nějaká hrozná věc, krozové období, která jde přežít jen stěží, je těžké se pak vyhoupnout zpět nahoru? třeba když ti umře někdo hodně blízký, ten nejbližší, když ti umře víc lidí na jednou, když nevyrstáš v harmonickém prostředí, rodiče tě bijí nebo zneužívají, neznáš a neumíš si představit, že existuje i jiný svět, kde se lidé mají rádi, také hodně lidé sklouzávají k drogám díky tomu, že rodičům přiznali svou sexuální oriwntaci, která se jim nelíbí a vyhodili je z domu... ve všech i v jiných případech člověk lehce sklouzne k drogám, protože hledá únik. znám i dítě, které sklouzlo k drogám díky tomu, že ho ve škole šikanovali. člověk dělá chyby, některé menší, některé větší, lae pak za ně musí platit, někdy bohužel i zdravím. žádný člověk se do této situace ale nedostaně dobrovolně. může se stát, že i nějaký tvůj kamarád nebo příbuzný anebo dokonce i ty se dostanete ke drogám, protože stačí malý zkrat a jsi v tom až po uši. pak se ukáží ti praví přátelé, kteří nezavrhnou a pomohou.přeji hezký den:)!

Reklama

Přidat komentář