Reklama

Miluju alkohol *** vsechno .))

wozer se (Út, 22. 4. 2008 - 17:04)

chci se wozrat a ty ?

Návštěvník (Po, 14. 4. 2008 - 21:04)

mam dom ajeste 4 litry vina... dopiju je a koncim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

alkáčka (Ne, 27. 1. 2008 - 23:01)

karolíno díky za hezký slova...víš,náš otec taky pil,v noci jsme plakávaly jako děti pod okny a nevěděly,za kým jít,aby už u nás byl klid,dnes bych už věděla,kam zavolat,ale před 35ti lety byl na vsi jeden či dva telefony.Neseme si to sebou,až do smrti,u nás se ale tenkrát taky otec trochu vzpamatoval a umřel na něco jinýho,ale zase jsem se nemohla vyrovnat s jeho smrtí,protože jsme si toho nestihli tolik říct...škoda promarněných let.On pil veřejně a dělal nám ostudu,já zas pila tajně,takže to léta nebylo tak zlý,jenže se to stupnovalo a to jsem taky nějaký ostudy nadělala až se mé děti styděly...ale už jsme si všechno vysvětlili.Tady to malý mi přišlo z nebes,ty velký nebyla pro mě motivace...tenkrát.No vidíš,každej máme nějaký osud, s něčím se pereme,já začala novej život,nemám chut se napít,můžu jít i na oslavu,ale nic si nedám,už to každej ví a nenutí mi.Věřím,že v mým novým životě už na chlast nebude místo.Držím ti palce a přeju štěstí...vyhrej svůj boj,bojovat musíme neustále.Pa pa a díky

z.karollina (Ne, 27. 1. 2008 - 23:01)

Alkáčko, souhlasím, že výjimky - nebo snad zázraky existují, blahopřeju a i když Tě neznám, tak věřím, že dítě pro Tebe bylo tou největší motivací a hlavně jsi dobrá v tom smyslu, že jsi přestala pít, zasloužíš můj obdiv a jsem moc ráda, že Tvoje krásné a zdravé dítě může klidně spát, aniž by ho v noci tahal z postele jen tak pro srandu ožralej nechutnej smrdutej humus, co byl snad kdysi člověkem, (bylo mi 10 let), jsem ráda za Vaší malou, že může být šťastná, ještě dnes a to je mi 38 mám zlé sny a lekám se ze spaní, k alkoholu mám divný přístup, občas si dám, když se něco slaví, ale spíš vlastně téměř nepiju, nesnáším ožralé lidi, i když nejsou vyloženě alkoholici, prostě mi to vadí. Mám jinou závislost, na lécích proti bolesti, už jsem psala příspěvek v tématu tramal, proč mi závislost vznikla, ale psychickou nemám, neměla jsem moc na výběr, buď trpět bolestí a padat do mdlob, nebo brát prášky a trochu se vyspat, po 14 denním nespaní a krutých bolestí jsem stála u okna ve třetím patře ale pomyšlení na rodinu mě zřejmě zachránilo. Nedávno mě někdo nadával do feťáků a slabochů, že všechno se dá vydržet, tak to se opravdu nedá. Nikoho neodsuzuju, ani nejposlednějšího narkomana, pokud zjistí, že tudy cesta nevede a chce pomoct, udělám cokoli, brácha neunesl otcovo pití a začal brát drogy, pro teď je čisý a pracuje, ale říká, že ta chuť je tam pořád, myslím, že až budu po detoxu, budu na tom možná stejně, i když naštěstí po lécích nemám žádné stavy, co se tady popisují, jen se mi uleví, za což jsem vděčná. Přeju Ti spoustu let šťastného života bez alkoholu a věř, že tohle byla opravdu ta poslední šance, která se neopakuje, tys jí vzala za pačesy, vydrž tak a měj se krásně a někdy, kdyby náhodou si měla chuť zase si dát skleničku, můžeš mi napsat, já Ti povyprávím jaké noci jsme prožívali, a to jsem vystudovala gymnázium, fakt nevím, jak jsem to mohla zvládnout, měj se krásně Ahoj karolína

alkáčka (Ne, 27. 1. 2008 - 22:01)

karolíno,máš jistě skoro ve všem pravdu,v jedné věci ale ne.Já sama jsem pila,pila jsem hodně a brala antidepresiva.chtěla jsem se uchlastat.v jedné světlé chvilce jsem zjistila,že jsem těhotná....bylo mi 40.moje dítě je dítětem alkoholičky,která od té doby abstinuje,je krásné a zdravé,chytré a moc šikovné.Pánbůh mě asi měl hodně rád.Už jsem si svoje trable vyřešila a těším se ze života,temná minulost je zavřená,ale je a když je třeba,tak o ní mluvím.Celé těhotenství jsem prožila bez jediné komplikace,normálně porodila s normální porodní váhou.Nechci se rouhat,ale každé dítě matky alkoholičky nemusí být poznamenané.Dostala jsem druhou šanci a nepřestanu být vděčná.

z.karollina (Ne, 27. 1. 2008 - 22:01)

To byl otec a už nežije, uchlastal se k smrti.

AS (Ne, 27. 1. 2008 - 21:01)

A ještě spolu žijete?

z.karollina (Ne, 27. 1. 2008 - 20:01)

potrefenej impotent: neřekla bych to líp, jen nemám kuráž být až tak "rázná". Bohužel máš úplnou pravdu!!!!!!!!!!!!!! Nevím, proč jsem se snažila něco vysvětlovat, stejně je to jako povětsné házení hradu na zeď, stejně bude pít a fakt by bylo lepší, kdyby se stihla uchlastat dřív, než by měla děti, protože těch je mi fakt líto, je jedno kolik jim je let, pořád jsou to děti matky alkoholičky a bohužel ty děti nemají možnost si vybrat jinou mámu, zato ona si vybrat může, dávno mám svojí rodinu ale na dlouhé roky s alkoholikem doma se nedá vymazat a ani ty stavy, postihlo nás to navždy a nikdy mu neodpustím, že nás týral a sliboval a zase týral a zase sliboval

z.karollina (Ne, 27. 1. 2008 - 20:01)

to Halina,
Výborná rada, v těhotenství nepít a pak se do chlastání vrhnout, to snad nemyslíš vážně, chudák dítě, zřejmě nevíte, jaké to je mít doma alkoholika, mimo jiné, naprostý rozpad osobnosti, alkohol je hodně tvrdá droga a jak tu zaznělo velice správně, cesta do pekel, jenže to si alkoholik jaksi zapomíná uvědomovat, spíš nechce, nikoho tu neodsuzuju, jen nechápu, proč tak vehementně podporujete pití, navíc když máte rodinu, pro kterou je trestem se pak o Vás starat až budete natolik vypitá, že o sobě nebudete vědět, tam totiž spějou všichni alkoholici a i když si teď říkáte, že je to pitomost, protože pořád máte kontrolu nad pitím a nad sebou, tak jednou nastane doba, nastane na 200%, kdy kontrolu převezme chlast a v ten okamžik už nejde nic zvrátit, poškozená játra a mozek nenapravíte, neumím pochopit, proč pijete, útěk před něčím? a čím vlastně? Před životem? To je ale dost špatně, nemyslíte? Alkohol Vás nespasí a ani nepřevezme životní starosti, jen Vám sebere svobodu a život jako takový a to asi chcete, jinak byste nepili, vím, o čem mluvím, alkoholik nejsem, ale jednoho jsme v rodině měli, bylo to strašné a šílené, upil se k smrti, všem se moc ulevilo, to mi věřte

Potrefenej impo (Ne, 27. 1. 2008 - 20:01)

Verko,ty jsi kráva,jaká nemá obdoby.S čím se tady chlubíš,upij se k smrti a vůbec nepřemýšlej nad rodinou.Stejně se jí nedožiješ.Chodí sem hodně telat,ale ty řekl bych zatím vedeš.

z.karollina (Ne, 27. 1. 2008 - 20:01)

Dítě alkoholičky může být mimo jiné naprosto dementní, slabé a sotva života schopné, pokud vůbec otěhotníš a potažmo dítě donosíš, nicméně Ty bys dítě mít neměla, poněvadž s Tvým přístupem k alkoholu ho už dopředu odsuzuješ k trápení a smutku. A i dkyž přestaneš pít hned jak otěhotníš, stejně budeš mít postižené dítě, piješ moc a denně a to se Ti podepisuje i ženských orgánech, to bys musela pití okamžitě nechat a počkat pár let, pak bys mohla mít jakous takous jistotu, že dítě bude OK. Pokud ovšem si neděláš z lidí srandičku. Každý den litr vína, to už na pováženou, prosím Tě neměj dítě, aspoň buď v tomhle ohledu zodpovědná, jinak i když zatím pití kočíruješ, nastane doba, kdy bude flaška kočírovat Tebe a to už bude velice pozdě. I když si myslíš, že se máš pod kontrolou, věř, že je to puhý sebeklam, Tebe už ovládá pití, nelituju Tě, ale Tvoje blízké, Ti si pak s Tebou budou užívat až budeš tak ožralá, že nebudeš zvládat svěrače, takže budeš posraná a pochcaná, mozek naprosto vypatlanej, protože alkohol poctivě vraždí mozkové buňky po statisícech, za chvíli si nebudeš moc vzpomenout na běžné věci, co máš nebo nemáš udělat, to už si ale v práci začnou všímat, že s Tebou není něco v pořádku a dostaneš padáka a jako vypitá smažka těžko najdeš zaměstnání na úrovni, protože díky chlastu se Ti snižuje IQ, manžel od Tebe nejspíš odejde, i když možná Tě miluje natolik, že Tě bude chtít zachránit, ale to bys musela přehodnotit výrok - "opravdu mam moc ráda alkohol"-

Halina (Ne, 27. 1. 2008 - 20:01)

Taky chlastam a rano v praci bych urcite nadychala. Moje vyhoda je ze mam dve velke deti a zacala jsem s tim az jim bylo par roku takze v tehotenstvi jsem vubec nepila. Tak asi na chvili prestan a porid si ty deti. Pak se do toho muzes vrhnout.

AS (Ne, 27. 1. 2008 - 20:01)

Milá zlatá!Jestli se dítěte vůbec dožiješ!Pil jsem pravidelně několik let.A dost.Teď se z toho snažím vlastní vůlí dostat.Alkohol je cesta do pekel.Až na to přijdeš,tak bude třeba pozdě.

Verka (So, 26. 1. 2008 - 20:01)

opravdu mam moc rada alkohol :)) pivo,vino tvrdy alkohol :)) nekdy jdu do prace a jeste bych neco nadejchala.ale proste se ho nevzdam ! jsem zvedava jak to zvladnu, az budu cekat dite !!!! a co muj manzel ? ten moc nepije...do hospody jdmeme jen nekdy, ja piju kazdej den tak litr vina u televize...

Reklama

Přidat komentář