Reklama

PANICKÁ PORUCHA PP11 :-)

Beata (Čt, 15. 4. 2010 - 09:04)

teda já zas dneska perlím v překlepech holky moje,to je hrůza jaký jsem jelito,kopyto,platí to......

Beata (Čt, 15. 4. 2010 - 09:04)

ZDENIČKO,tak tebe taky?Teda a prč mě tak stršíjou posíláním sms,copak nevědí že se ve mě panikářka nezapře,či co????Uf holky,mě se tak ulevilo,fakt,panikářka jak vašitááááá,moc díííkyyyy sluníčka.

zdena (Čt, 15. 4. 2010 - 09:04)

Beatko já to měla taky mě volali domů na kontrolní stěr,no i kdyby tě nahmali na odběr z čípku tak neboj to nic není,ráno jsem tam přišla a ve tři jsem byla doma.

Beata (Čt, 15. 4. 2010 - 08:04)

Ahoj ADINKO a moc děkuji ale jak píšeš,jak jsem začala číst tu smsku at se ještě tenhle týden dostavím pro výsledky tak přesně tohle jsem si myslelajako ty jejda holky,moc děkuji,jste fakt zlatíčka a už je mi líp,takže to vypadá že se mě jen tak nesbavíte......opravdu jste skvěléééé,ZUZANKO,co tebe pořád trápí že jsi taková nijaká???

ADA (Čt, 15. 4. 2010 - 08:04)

Beatko!asi pred dvoma rokmi som bola na preventive.Asi tyzden na to mi volala moja gyn.Osobne domov.Ked som pocula kto mi vola.....zalial ma studeny pot.tak a uz som v prdely.Preblesklo mi hlavou.Nakoniec z toho bol silny zapal a streptokok k tomu.Preliecili sme to obycajnym penicilinom a bolo vsetko OK.Tak neboj,bude to dobre!!!!

Beata (Čt, 15. 4. 2010 - 08:04)

děkuji za uklidnění ZUZI,fakt moc děkuji,tak já se připravím a vlítnu tam at nejsem celý den nervozní,nakopnu vaška,mého věrného přítela a pojedu,jsou tam až do šesti ale chci mít jistotu,opravdu moc děkuji,jsi zlatíčko,vlastně ještě musím dodělat polívku,tak později ale opravdu díky moc,snad ti bude brzy líp a ta tma a to utulno jak píšeš to mám taky ráda,vždycky jsem si říkala že jsem divná ale mám z toho takový dobrý pocit klidu a že nikam nemusím a pěkně se lenoší,uplně tě chápu.

zuzka (Čt, 15. 4. 2010 - 08:04)

No BEATKO něco tam určitě našli. Ale nemusí to být hned to nejhorší - čeho se určitě bojíš, což je pochopitelný, ale určitě hned jdi. Kdyby to bylo cokoliv, tak je lepší to řešit hned a ne to odsouvat. Třeba se jim jen něco nezdá a musí ti udělat kontrolní stěr. Ale neboj se, mojí sestře třeba vzali jen ten čípek - ráno šla - večer už byla doma, oni to preventivně řeší právě, aby se z toho něco nevyvinulo. Nebo třeba zjistili, že tam máš nějaký zánět a potřebuješ přeléčit. Neboj se. Právě od toho jsou ty preventivní prohlídky, aby se něco nezanedbalo.

zuzka (Čt, 15. 4. 2010 - 08:04)

ZDENI piluje zabraly? Ani jazyk tě už nepálí? Tak to je príma))))
No fofrnik je to jak vyšitej. Umíte si představit, že se chcete nastěhovat k někomu, koho znáte pár hodin a vůbec neznáte ty tři děti, se kterými by jste měli sdílet domácnost????

Beata (Čt, 15. 4. 2010 - 08:04)

děkuji ZUZANKO,JÁ JSEM ZHRUBA PŘED MĚSÍCEM BYLA NA ŽENSKÝM NA STĚRECH Z ČÍPKU KTERÉ SE POSÍLAJÍ NĚKAM DO LABORATOŘE A DNES MI DOŠLA Z GYNDY SMSKA,COŽ SE MI NIKDY NESTALO A PÍŠOU TAM AT SI PRÝ JEŠTĚ TENHLE TÝDEN PŘIJDU URČITĚ PRO VÝSLEDKY,ZUZANKO,MÁM SE BÁT???MYSLÍŠ ŽE JE NĚCO ŠPATNĚ?TROŠKU MĚ TO TET VYKOLEJILO A NEVÍM CO SI MÁM MYSLET,MOC DĚKUJI A NEZLOB SE ŽE TĚ TÍM OTRAVUJU.

zuzka (Čt, 15. 4. 2010 - 08:04)

BEAT ptej se na co chceš))) Jestli nechceš tady, tak klidně na mail.

Beata (Čt, 15. 4. 2010 - 08:04)

ahoj ZDENIČKO,TAK TO JSEM RÁDA A ODNESU TU MOJI HADICI ZASE PĚKNĚ DO SKLEPA,SNAD TI BUDE DOBŘE A MOC DĚKUJI,JO,JE HRR A NA MĚ AŽ MOC,TO NENENENE.

zdena (Čt, 15. 4. 2010 - 08:04)

Beatko,jejda to je nákej fofrnik ,but hop a nebo trop,to jsi udělala dobře že ses nedala zatlačit do kouta,chlapec jde na to moc z hurta.Tak to by mě taky zaskočilo,když by tak tlačil.Není všem dnům konec a ty si vybereš někoho lepšího.
Hlavně že ti je fajn,ostatní zvládneš.

Hadice zatím odpadla zabraly pilule,tak prý počkáme.

Beata (Čt, 15. 4. 2010 - 08:04)

děkuji ZUZANKO,není to normální ale kdo hledá ten najde,no néééé?Zuzanko,můžu se tě na něco zeptat prosím,pokud máš teda chvilku.

zuzka (Čt, 15. 4. 2010 - 08:04)

No tak jsem se konečně dočkala))) Byla jsem napjatá jak struna, jak ti Beatko to rande dopadlo. No řekla bych, že chlapík je dost divnej. Po prvním rande by se hned chtěl nakýblovat k tobě??? Je to dost divný... Tak od toho ruce pryč!!! Každý normální člověk, musí toho druhého aspoň trochu poznat. Tak budeš hledat dál a jak říkáš - aspoň jsi měla včera trochu rozptýlení...
Tady je úplná tma, to mi nevadí, je to takové útulné))) ale jinak moc dobře naložená nejsem...

Beata (Čt, 15. 4. 2010 - 08:04)

NELINKO,dpbrou chut ajá si teda zacvičím sma a poslouchá, enyu,ráno jsem si na tebe vzpoměla a hned jí pustila,holky,vy jste tak hrozně ke mě přirostly ani netušíte jak moc vás mám ráda,nejsem teplá ale myslím ráda jako super lidičky,kamarádky,pepinové spolubojovnice a jakási moje druhá rodinka tak tady prosím zůstante,já vás potřebuju a nejsem tak sama a je mi díky vám skvěleeeeeee,jupíííííí

Beata (Čt, 15. 4. 2010 - 08:04)

ahoj lidičky moji milý,tak jsem si zbalila kufry a přestěhovala se za váma na PP11 a jsem tady,včera nestíhačka ale nejdřív to bylo super,pořád bylo o čem povídat a cítila jsem že jsem s člověkem kterého znám už roky,fakt skvělí a měla jsem radost a říkala jsem si tak to bude dobrý a byla uplně v sedmém nebiJENŽE....na mě nesmí nikdo tlačit a chcivše prožít pěkně krůček po krůčku,užít si pěkně poznávání se a nechat se malinko hýčkat ale on má jinou představu,do všeho po hlavě,pokud možno u být u mě a to co nejdřív abychom měli možnost být spolu a to já nechci,nemám kam spěchat ale on mě do toho pořád tak tlačil a já couvám holky,zařazuku zpátečku,pokud někomu nestojím tza to,aby za mnou přijel třeba jen na dvě hodinky prostě si povídat,procházet,smát se,dát si kávičku a já si aspon odpočnu od toho každodeního stereotipu a odreaguju ale on prý za mnou nechce přijet jen na třeba ty dvě hodinky,chce být se mnou u mě a to dýtřeba i přez noc,holky jááá mizíííím,to nejde a on BUD a NEBO jinak za mnou nepřijede...??????to NÉÉÉÉÉÉÉÉ,to teda ani náhodou,to není na mě a já se nenchám do něčeho tlačit,chci aby si mě vážil a trošku respektoval moje přání a když nééé no tak prostě néééé ale aspon mi ten den včera hezky utekl,sice závěr nic moc ale jsem pořád šálálálám a mám vás ráda,pp11je super,vy taky a já vám děkuji a jdu hledat dál a všem krásné ránko a nádherný den a ZDENI kdy jdeme na hadici,ZUZANKO ahooooj DOUFÁM ŽE UŽ JSI LÍP NALADĚNÁÁÁÁ,neloušku TAK ŠUP A PĚKNĚ CVIČIT A Z VESELA HOLKY MOJE......

zuzka (Čt, 15. 4. 2010 - 07:04)

Ahoj ze zataženého rána.
LUCKO no tak to mi vysvětli, jak se ti to podařilo??? Máš nějaké speciál kontakty, co?))))) Na mě a na Olgu nereagovaly.(((
Bodejť NELO, dej si koblížky - aspoň nějaká radost v tom životě...
ZDENI ahoj, jo dnes je čvrtek a mě bere úplná hrůza, jak ten čas hrozně letí((((
JITKO, vůbec se ti nechci plést do tvého rozhodnutí, ale trénovat s hysterickým otcem není myslím nejlepší řešení, aby ti to řízení neznechutil ještě víc. Fakt nevím proč si nenajmeš instruktora? Vždyť se s ním můžeš domluvit soukromě - nemusí to jít přes autoškolu...

Nela (Čt, 15. 4. 2010 - 06:04)

Pěkný den všem:-))

Straším už od 5 asi nervama z práce mé dcery :-((Ani nevíte,jak mne to štve .Ach jo :-((

Dnes necvičím a dám si 2 koblihy na nervy .

zdena (Čt, 15. 4. 2010 - 06:04)

Zdravím a přeju krásné ráno,všem kdo se bude teprve probouzet.
Dnes už máme čtvrtek a zítra pátak a je tu zase víkend to nám to utíká.
U nás prší a je nevlídmo,snad se to vytříbí.

Jitulko dlouho nečekej,strácíš tím odvahu,ty bys to zvládla ,nedej si to na dlouho znechutit,já vím že si myslíš vám se to říká ,ale opravdu věř že tyhle pocity jsme měli v začátcích všechny. Zkus něco vydržet a pak to půjde samo.

Jitka B. (St, 14. 4. 2010 - 22:04)

Ahoj Pajko - ano, mám svoje první auto - ojeté. Ale nejezdím s ním, protože mi to táta totálně znechutil a sbírám odvahu na další jízdu s ním, protože nikoho jiného, kdo by se mnou jel, nemám.

Reklama

Přidat komentář