Reklama

Panická porucha 3

Eva S. (Út, 16. 8. 2005 - 20:08)

Jiřino neboj, to je pp jako vyšitá!!!!Člověk nemůže dýchat, je mu zle a má obavy z těch nejhorších nemocí.Edi, myslím, že jsi to napsala Milošovi moc pěkně a rozumně, souhlasím s Tebou.Báro,co to zase řádí za virózu na Jižní Moravě? Teď bych teda nechtěla být nemocná, mám toho hodně v práci i doma. Ať se z toho taky dostaneš a nic Ti není.Jak je to vlastně s tím naším dalším srazíkem?? Editka tady píše, že se nekoná, Rokytka mi něco do telefonu říkala, že se srazík asi posune, tak teď nevím, jak to bude??? Nesejdeme se někde uprostřed, abychom dorazili my Moraváci i vy z Čech?? Taky bych vás ráda poznala, ale sama se asi nikam daleko nevydám. Tak jak to vlastně vypadá?

Eva S. (Út, 16. 8. 2005 - 20:08)

Ahojte,zdravím všechny až teď večer,přes den nebyl vůbec čas. Zítra by se u mně měla zastavit Evča Rokytka,která cestuje po vlastech českých. Tak snad to dobře dopadne a dorazí,už se na ni moc těším a jsem na ni zvědavá :--)))) Pak vám napíšu,jestli jsme se viděly!!!Dnes bylo celý den zamračeno,takové pošmourné podzimní počasí. Ale mělo by se to prý ještě zlepšit. Tak uvidíme....

Roman (Út, 16. 8. 2005 - 20:08)

Lidičky, to je normálně deja-vu. Leje dva dny v kuse, místy hustě, místy míň, ale v kuse, 70 mm srážek v Novohradských horách, hrozba povodní na Malši, dnes zatopený Benešov nad Černou - tohle tady bylo v roce 2002 úplně přesně jak přes kopírák, takhle začala tenkrát ta povodeň č. 1. :-(Pošlete mi někdo kus Sluníčka prosííím...

milos (Út, 16. 8. 2005 - 20:08)

Mate pravdu, nemam mezi vama sobestacnyma lidma,co delat. uz jsem nepolezu,at vam tady nekazim ty vase vtipky a pracovni i zivotni uspechy uspechy.

Edita (Út, 16. 8. 2005 - 20:08)

Miloši, já jsem vařila, pak žehlila a pak jsem sháněla ubytování na příští týden v jižních Čechách, takže jsem nebyla na netu. A vůbec se nehněvám, protože nemám důvod. Myslím si, že jsi dost silně závislej na lécích, takže musíš v první řadě najít jiného psychiatra. Na internetu je jich mraky a zvlášť v Praze. Navíc ti tady všichni říkájí furt to samý dokola a ty všechno odrážíš, nic nejde, jsi hrozně negativní. Všichni se ti tady snaží poradit a pomoci, ale ty jsi asi zvyklej, že ti každej strčí všechno až pod nos. Já zažila i deprese, kdy jsem nevylezla z baráku dva, jen jsem seděla a čekala, kdy už umřu, ale taky jsem se odrazila, sice to trvá dlouho, ale pokud má člověk vůli žít, což ty máš, vstane a hledá pomoc, kde se dá!!!!

milos (Út, 16. 8. 2005 - 19:08)

Bara... ja uz byl hospitalizovanej v nelidskych a nedustojnych podminkach cca.2roky... nepodarilo se jim mi pomoct ani jednou,proto uz tam nikdy nepujdu. lecitele jsem zkousel,bylinky,caje,preno energie, tak uz jsem rezignoval a chodim 1x za 6tydnu k obvodnimu psychiatrovi. ja neznem lecitele,kterej mi muze odlevit..ani jine leky...

Bára (Út, 16. 8. 2005 - 19:08)

Miloši, ale psal jsi, že ses léčil na klinice, tam tě jen tak propustili i když léčení nepomohlo a už tě dál nevedou v evidenci pacientů? Jako, že bys tam chodil na kontroly? Zkus se domluvit s rodičema, aby ti pomohli najít nějakého léčitele, když už člověk neví kudy kam, zkouší všecko, třeba by ti to aspoň trochu ulevilo.

milos. (Út, 16. 8. 2005 - 19:08)

Dito,Edito,vy se hnevate na me nebo nejste v tuto chvili na netu???

Romana (Út, 16. 8. 2005 - 19:08)

Jiřino,tohle přesně jsem měla ještě před rokem včetně toho svírání. Když jsem byla v noci s dětma sama a přepadlo mě to, volala jsem mamce, že musí přijet a spát u nás, protože jsem se bála, že se ráno už nevzbudím a kluci budou odkázaní sami na sebe.Ještě, že mám tak hodnou mámu, vždycky přijela. Jiřino, je to PP, já už jsem nic takového nejmíň půl roku neměla.

Jiřina (Út, 16. 8. 2005 - 19:08)

Tak Vás všechny po delší době zdravímpotřebovala bych jenom informaci jestli někdo nemá také při chůzi,zvlášť do kopce se sevřením jakoby mělkým dýcháním asi jakoby jsem měla kolem hrudi obruče.Musím se třeba předklonit abych páteř uvolnila.Párkrát jsem si vzala dorsyflex,ale v návodu se píše,že kdo užívá některé léky na nervovou soustavu mohou se navzájem ovlivňovat.Také po požití neurolu se mi páteř uvolní.Tak nevím jestli je to svírání od nervů,nebo skřípnutý nerv.Také mám poslednídobou opět obavy,když jdu s malým a s pejskem do lesa,prostě kde nejsou lidi,že se mitam udělá špatně a oni tam zůstanou sami bez pomoci.Zatím i přes tyto problémy chodím ven a snažím se bojovat,ale někdy je to síla.Okamžitě vidím infarkt,mrtvice,něco se srdcem apod.

milos (Út, 16. 8. 2005 - 19:08)

Bara: baro mel jsem tezky uraz hlavy v r.95. prorazena spodina lebecni, prorazene orbita/to je to kost,co podpira oko, krvaceni do mozku... JInak ziju s rodicema,ty nemit,tak uz davno nejsem.... bral jsem uz spousta leku,ale zadny nezabraly,jak jsem psal n min. prispevku co beru. mimo jine i 10mg neurolu, uz taky nezabira,beru ho dlouho. Zitra jdu po mesici a pul k obvodnimu psychiatrovi,k tomu,co mam pocit me vubec neposloucha a jen pise vyssi a vyssi davky leku. UZ NEVIM,JAK MU TO MAM RICT,ZE JSEM UPLNE V PRDELI,UZ MU TO RIKAM 8LET. ZADNEHO DOBREHO PSYCHIATRA NEZNAM...

milos (Út, 16. 8. 2005 - 18:08)

EDITA: ja za tech 10 let,co to mam jsem 5 let pracoval jako trener, 10-12h.denne. Nikdy mi nebylo ani o trosku lip... Rval jsem to vuli,pracoval a trenoval s klienty,jezdil MHD,mel jsem pronajaty byt,psa, ale musel jsem brat 10-15 neurolu denne. jinak bych ani nevstal. Tak ,jak se mam vzchopit,kdyz vuli to nejde, prasky mi nezabiraji,tak me treba vyhodte tady odsud,ze jsem i pro Vas nemoznej ufnukanej krypl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dito: co to je triptofan??? a co APO-PAROX?? mate nekdo opravdu dobre zkusenosti s branim Q10 a mastnych nenasycenych kyselin...OMEGA 3??? JA v soucasnosti beru Tritico 450mg, tisercin 1-1-2,a 10mg neurolu nebo xanaxu... nic mi ale nezabira, stale strasna uzkost, nekdy se i hodiny nutim vstat na WC, udelat par kroku je nadlidsky vykon. Myslite,ze me to bavi nejlepsi leta zivota travit v pokoji 4x4 metry?? Prisaham,ze kdyby se mi trosku ulevilo,tak se o neco zacnu snazit... Asi mi neverite,skoda,ale ja s tim nic nenadelam. Milos

Bára (Út, 16. 8. 2005 - 18:08)

Čavec. Tak jsem to v práci zvládla po té dovolené, ale ráno jsem myslela, že nevstanu, ještě ke všemu to počasí - no teď už se trochu vyčasilo. Je mi taky blbě, pobolívá mě v krku, celý tělo, oči pálí a taky břicho, kdoví, jestli taky nemám tu virózu, co řádí tady na Jižní Moravě. Ale lehnout nemůžu, musím se z toho dostat za provozu.Leníku, nechceš mi poslat tu fotku z novým účesem, jsem dost zvědavá, jak tě to změnilo. Miloši, kolik je ti let? Žiješ sám nebo s rodiči? A co jsi to měl vlastně za úraz, jestli ti to nevadí, můžeš napsat co tě to vlastně potkalo? A nezkoušel jsi nějakého léčitele nebo kineziologii? A když si vezmeš nějká anxyolitika - Ndurol, Xanax, Lexaurin, uleví se ti aspoň na nějakou dobu? Ty jsou většinou spolehlivé a zabírají rychle¨.

Romana (Út, 16. 8. 2005 - 18:08)

Katarino, hezký příběh co jsi napsala.Anie, jo já tyhle šťouraly taky nemusím, ale někdo prostě nemá nic jinýho na práci...Mně taky někdy štve, že si soused pouští nahlas rock, a že jedna romská rodina nad námi v patře pořád pouští romský písničky, který teda teď už vůbec nemůžu poslouchat.Ale ani by mě nenapadlo si stěžovat, protože to nedělají pořád a ticho není nikde. Jedině jsem naštvaná na ty co paneláky projektovali, že jim nedošlo, že tolik lidí v jedné kostce se prostě bude strašně rušit, měli mezi bytama udělat pořádnou izolaci, no jo, ale chtěli to co nejlevnější. A stou příjezdovou cestou u Vašich - to je děs, někteří lidé jsou prostě zlomyslní a jen se snaží někomu škodit.

Edita (Út, 16. 8. 2005 - 17:08)

ahoj, zdravím vás po delší odmlce, byla jsem na chalupě a pak jsme zase zapoměli počítač na chalupě. Včera jsem si ale u kamarádky překopírovala vaše příspěvky a dneska jsem je četla v práci průběžně celý den. Je toho teda hodně, co jste napsali. Je mi líto, že se nemůžu do vaší diskuse zapojit častěji, když se sem dostanu jen někdy večer a to vlastně jen na pár hodin. Každopádně musím říct, že mě velmi zaujaly příspěvky Kataríny.Miloši, a ty už koukej se sebou něco dělat a nelituj se pořád. Sedět doma a litovat se, to umí každej, ale začít se sebou něco dělat, začít jednat, když má člověk depresi a je mu zle, to už je umění. Je to mnohem víc než nějakej titul mistra světa ve vzpírání. Četla jsem, jaký úraz se ti stal a říkám si, že to možná bylo nějaké znamení, které ti mělo říct "BRZDI". Bohužel sis to vyložil jinak...V neděli jsem měla dost hrozný střevní potíže a nakonec mi pomohla zázračná Smecta. Taky jste tady o ní psali a musím říct, že já s ní mám dobrý zkušenosti.Je škoda, že se srazík nekoná, asi se musím smířit s tím, že se nesejdeme...

Pajka (Út, 16. 8. 2005 - 17:08)

Heliku, došlo a máš tam už odpověď. Guláš byl chutný :-)

Kamča (Út, 16. 8. 2005 - 16:08)

Ahojík kamarádi..Dneska je tu nějakej klídek, čím to?Dneska je venku ale hnusně, co? Vůbec se mi nelíbí ta představa, že za chvíli budu muset nasednout na kolo a jet v tom dešti na kole. Navíc od rána mi je nějak divně, asi na mě něco leze. Ani ibalgin nezabral. Ještě do včerejška jsme jezdily s jednou paní autem, ale ta onemocněla, tak dneska musíme na kole. Chjo, se mi nechce.Anie a Romčo, u nás to se sousedama taky není jednoduchý. Máme tu jednoho debila, co pořád stojí přede dveřma na schodech mezi kytkama a pořád něco nadává. Někdy minulej tejden začal nadávat na jednoho 7dmi letýho souseda, co šel vyhodit flašky do kontejneru, že ho otevírá. Přitom tam nejsou díry, takže se otevřít musí. Tuhle zas nadával mojí mamce, že šla vyhodit slupky od melouna k řece, kde si v klidu shnijou a on začal, že půjde za starostou atd. Nemůže mamce zapomenout, že na něj jednou byla žalovat kvůli psovi. Mají boxéra a on jim pořád utíkal. Jednou blokoval mamce cestu, že nemohla jet do práce, jak na ní vrčel. Mamka zašla za starostou a od té doby nás soused ani nezdraví. A to je jen jeden soused, máme takových několik :-)Tak já se jdu (duševně) přichystat na ten déšť. Doufám, že z toho onemocním.

Helík (Út, 16. 8. 2005 - 15:08)

Pajko, tak jsem ti ten myšlenkový guláš zkusila poslat znovu, tak doufám, že došel...)

Anie (Út, 16. 8. 2005 - 14:08)

Ahojky kamarádi, dva dny vás nečtu a pak nestíhám:-)jen jsem to prolítla.Já mám dalších 14 dnů dovolené, sice už nikam nejedu, ale je to stejně těžká pohoda, nic nemuset:-) Doufám, že Evička Krakonošová je v pořádku, ale určitě ano, když jí všichni držíme pěstičky.Leníku, ať se ti práce daří, nový účes a posilovna svědčí o tom, že začínáš nový život, tak držím pěstičky. Prosím, prosím, pošli fotečku s novou barvičkou:-) Romane, Záhada Blair Witch mě taky "hrozně bavila" :-)) Romčo, ta baba je fakt děsná, já obecně nesnáším lidi, kteří se, s odpuštěním, serou do druhých. Já mám sousedy celkem v pohodě, ale např. moji rodiče, bydlí v baráku a nějakých 13 let už nemají přístupovou cestu, nejdřív to šlo před soud a teď je to nějak u ledu a rodiče jsou staří, tak už na to dlabou. Pěšky se k domu dostanou, ale sanitka nebo hasiči by se tam nedostali. Sousedka to zatarasila, naházela tam dřevo a ostnatý drát atd. Já to tu nechci rozebírat, už jsem celkem klidná a radši na to nemyslím, jen jsem ti chtěla říct, že debilní lidi jsou všude, člověk se jim prostě nevyhne.

Roman (Út, 16. 8. 2005 - 11:08)

Hoj! :-)Z Budějovic hlásím: zima a chčije a chčije a chčije jak v srpnu 2002. Takže Juditky hlemýždi můžou mít pravdu.Hezký den všem! :-)

Reklama

Přidat komentář