Reklama

Pánská tanga

Venuše (Čt, 26. 8. 2004 - 18:08)

Milí přátelé, proti gustu žádný "dišputát", něco už pamatuji a také to, že za našich mladých let se prodávalo většinou prádlo takové kvality, že ať člověk chtěl či ne, asi po hodině nošení to byla vaše zmiňovaná tanga, což jsme určitě nehodnotili s estetického hlediska, ale především jako něco krajně nepříjemného. Takže hoši opálení, urostlí v stryptýz baru určitě ano, ale doma, či na běžné nošení asi nic moc.

rud (Čt, 26. 8. 2004 - 17:08)

Pepa RULES! :o) Trefa!

Pepa (Čt, 26. 8. 2004 - 17:08)

Předpokládám, že TANGA jsou jen pro ženy, aby zdůraznily jejich heboučké zadečky a ne chlupaté pánské PRDELE.

Karla (Čt, 26. 8. 2004 - 16:08)

Pánský tanga? Dost hnusný i na vtip. A to jsem je neviděla po celodenním nošení ! :o).

Renka (Čt, 26. 8. 2004 - 16:08)

Petře, bráníš se sice statečně, ale tady je opravdu na prvním místě vkus a ten ty teda rozhodně nemáš. Moc doufám, že zůstanu už navždycky s mým "trenkovým" přítelem, než mít zážitek s chlapem v tangách. To bych se vážně smíchy neudržela, ale pak by mi bylo líto toho chudáčka, co by byl naivně přesvědčenej, že je IN a splňuje tak tajná přání všech žen:o). Petře, moc doufám, že máš aspoň dost dost skvělou postavu, jinak je mi tě líto :o).

petr (Čt, 26. 8. 2004 - 15:08)

Jestli je to pro tebe až tak zásadní problém, tak se ti snad přání vyplní, ale ko ví.

rud (Čt, 26. 8. 2004 - 13:08)

Doufám, že toho vidět denodenně chlapa v tangách, mě osud ušetří :o)))

petr (Čt, 26. 8. 2004 - 12:08)

to teda když chcípáš tak upřímnou soustrast. Ale znovu je to o tom na co jsi zvyklá a co jsi kdy a kde pochytila. Pokud bys viděla chlapa v tangách (nebo v čemkoli jiným co se běžně nenosí) deno deně a pak najednou v něčem jiným byly by tvoje reakce asi podobný nebo snad ne?

rud (Čt, 26. 8. 2004 - 11:08)

Mně docela stačí vidět vepředu ten pytlíček a vzadu provázek v zadku a chcípám smíchy. Kór když si t vom představím Káju Gotta :o)

petr (Čt, 26. 8. 2004 - 07:08)

Co je to vkus? Podle mě jsou to ty zažitý konvence společnosti a vychýlit se od něčeho zaběhnutýho to bývá pro spoustu lidí problém. Jen se třeba zamysli, jak tvůj vkus ovlivňuje názor tvých známých a jsme u jádra problému

Lida (St, 25. 8. 2004 - 16:08)

Panska tanga?Prosim neeeeee!!!

rud (St, 25. 8. 2004 - 15:08)

Ohó! Silná slova o konvencemi spoutané společnosti. A co takhle vkus? Neznáš? ;o)

petr (St, 25. 8. 2004 - 14:08)

a když si někdo do vody oblíkne "kraťasy" ke kotníkům a chce v tom plavat ti připadne jako že to je normální? Můj názor je že tanga jsou normálnějčí jen nesmí být ten kdo to posuzuje zblbnutý konvencema týhle společnosti

Renka (Pá, 20. 8. 2004 - 11:08)

DIKY RUD!!! Uz jsem myslela, ze nejsem normalni ja:o).

Renka (Pá, 20. 8. 2004 - 11:08)

DIKY RUD!!! Uz jsem myslela, ze nejsem normalni ja:o).

rud (Pá, 20. 8. 2004 - 11:08)

Pánská tanga jako normální věc? Pěkně děsivá představa :o)

Petr (Čt, 19. 8. 2004 - 22:08)

Souhlasím s tebou, když volnost, tak volnost, pánská tanga jsem perfektní, těším se, až to jednou už bude naprosto normální věc.

Renka (St, 18. 8. 2004 - 18:08)

Kdybych se s nekym seznamila a doslo by na svlekani a ja bych ho videla v tangach, asi bych smichy vyprskla a uz bych ho nikdy nechtela videt. Prijde mi to uchylny. Ja vim, mam staromodni a konzervativni nazor, ale bohuzel me predsudky asi prevalcovaly.

Evita (Ne, 8. 8. 2004 - 22:08)

Pred 3 rokama jsme byli s partnerem v Italii a videli jsme tam tanga na jednom muzi. Koukali jsme jak pitomci, ale neodsuzovali jsme ho jen jsme na nej hledeli. A najednou jsem ty tanga videla za rok v prodeji a partnerovi je koupila. Mam stesti, ze partner ma moc peknou a postavu a tak v nich vypada strasne sexy, nejradsi bych si to s nim hned rozdala. Nosi je na opalovani k vode a jak pozoruji i jina devcata, libi se jim to take.

Iveta (Pá, 2. 7. 2004 - 13:07)

Můj názor je tento:1) záleží jak se kdo v čem cítí. Já nosím tanga od začátku, co jsou na trhu a když si vezmu doma normální kalhotky, tak jsem z toho nervozní.2) samozřejmě taky záleží, jak v tom kdo vypadá. Samozřejmě, že kdo má nadváhu a silnou celulitidu, tak v nich bude vypadat blbě. A to jak ženský, tak chlapi. 3) konečně se chlapi začali odvazovat a zkoušet něco nového. Hurá, hurá. Já jsem třeba někde v sexshopu viděla síťovaný pánský tanga, ty prostě musí můj "macek" mít. U nás jsou stejně chlapi trochu pozadu. Alespoň že ti mladší začali konečně trochu fungovat: hezký střih vlasů, upravené nehty, pedikůra, dobrá vůně kosmetiky i oblékání. My holky se taky rády díváme na "hezké věci". Když kolem mě projde krásně voňavej mladej chlap a ještě si představím, že by ty tanga měl na sobě, tak se osumatřicítka jako já nemůže udržet...:-)))

Reklama

Přidat komentář