Reklama

Sex mi doma chybí. Co s tím?

Betty (Pá, 25. 2. 2011 - 22:02)

Tak mě to fakt nebaví. Uklidím, uvařím, vyperu, vyžehlím, barák udržuju, kytky okolo taky. Můj muž se jen přijde naobědvat, nebo navečeřet a mizí si k počítači. Proč já dělám všechno a on se nepřijde ani pomazlit? Natož pomilovat? Už se nechci 2x do roka doprosit sexu a jednou do roka společné procházky. Ale na rozvod to není, s takovou prkotinou se nikdo zabývat nebude

Bobule (Po, 21. 2. 2011 - 13:02)

Je to těžký.

Tea (Ne, 20. 2. 2011 - 16:02)

Ale neboj, milenec ti dopřeje dotyků a laskání, hlazení i mazlení. Co doma není, jinde bude.

ma (So, 19. 2. 2011 - 19:02)

To je hrozně těžký. Já to mám tak, že sex, dotyky a zájem chci od mého partnera. Bez něj to nemá smysl, tekže ani milenec nemá smysl. V podobné situaci jsem taky byla, ale díkybohu se to jaksi samo změnilo k oboustranné spokojenosti. Když mi chybí sex, nevadí mi řešit to masturbací. Ovšem ty city, hlazení, to se vynahrazuje těžko...:(

Honič (Pá, 4. 2. 2011 - 12:02)

Od té doby, co jsem oprášil vzpomínky na svá školní léta a začal pořádně honit, mi sex doma nechybí. Každej den si ho ráno vyhoním a mám celej den klid. Doporučuju všem.

DD (Čt, 3. 2. 2011 - 21:02)

Když vám tak hrozně chybí...Lado, neni to tak jednoduchi, kvuli sexu nechat rodinu, zazemi, deti, kus spolecniho zivota, nemyslis? kdyz chlapi nej milenek vic nez dost, zena si taky muze uzivat!

m (Čt, 3. 2. 2011 - 20:02)

Najdi si milence, já stejný...je to tak ! 5 let to tedy smekám. My to provozujeme teprve 2 roky. A manželka, když jsem to nechtěl tak často, začala mít zájem. Já se teď snad usouložím k smrti.

Lada (Čt, 3. 2. 2011 - 20:02)

Když vám tak hrozně chybí sex, tak je statečné ze vztahu odejít.Natvrdo a navždy. To nemáte odvahu?

Tečko (St, 2. 2. 2011 - 20:02)

Nejen že dokážeme pochopit, ale z vlastní zkušenosti zažíváme nenaplnění svých tužeb v manželství. Chápu a hledám taky řešení. A čas běží.

Ho (Út, 1. 2. 2011 - 21:02)

Kurňa když to čtu tak bych šukal jako Alík. neměla by nějaká žena pro mě volnou ďurku?Manželka mi dá a myslí si že to za měsíc zopakuje.

e (Út, 1. 2. 2011 - 21:02)

Najdi si milence, já stejný problém jako ty vyřešila milencem. Manžel nic neví a já zažívám 5 let skvělý sex.

inka (Út, 1. 2. 2011 - 21:02)

U nás doma také nic. Prý mám žít z minulosti. Asi si mám vybavit vzpomínky a pak mi bude dobře. Chááá

. (Út, 1. 2. 2011 - 21:02)

Ale já takhle žít nechci !!!!Proč mám život přežít když můžu svůj život krásně prožít - neříkám že sex je nejduležitější na světě ale co má člověk za radosti ve svém uhoněném životě ??? Sex je alespioň pro mě to potěšení ta radost žít - moci tomu druhému dát to nejkrásnější a to je cit a láska - a kdo řekne že láska nemá nic společného se sexem tak nikdy nic tak krásného jako je dát se tomu druhému nezažil - nechci nikomu ubližovat a to ani sám sobě !!! a proto já vidím východisko z této situace v milence s kterou můžu mít vztah bez narušení stávajícího stavu - Přesto jsem jako každý sobec a koukám abych i já naplnil své touhy a sny - možná třeba tady čte žena kterou trápí přesně to co mě a dokáže to pochopit ???

Pro petru (Út, 1. 2. 2011 - 16:02)

jsme spolu s manželem 15 let...Ahoj Petro. To se nedá dloho vydržet. Jednou se někdo spustí.

Veverce (Út, 1. 2. 2011 - 16:02)

Ahoj Mirku, mě to mrdání...Ahoj. Povídali, že mu hráli.

Honič (Út, 1. 2. 2011 - 16:02)

No já musím taky končit a kdyby ses do mě nesral, mohl sis ušetřit půl hodiny života. To, že se my dva nedomluvíme je mi totiž jasné dávno. Já mám totiž kromě toho tvého "úžasného sexu" ještě honění. Ale to člověk, kterej neumí honit nikdy nepochopí.

carlos (Út, 1. 2. 2011 - 16:02)

Tobě se to teď taky nezdá,...My dva se asi nedomluvíme, já mluvím o prožitcích, ty o erekci.. Ale i kdyby, pořád mě ještě potom čeká to tvoje "úžasné honění". Se směju a musím pro dnešek končit.

Honič (Út, 1. 2. 2011 - 16:02)

Tobě se to teď taky nezdá, ale až se ti nepostaví, tak ti ta tvoje fajn ženská stejně zdrhne.Všeho do času.

carlos (Út, 1. 2. 2011 - 15:02)

Myslíš blbě, moje...Teď se ti to nezdá, ale i masturbace stojí u starejch chlapů za nic. Že se nic nemění teď, nic neznamená.. Všeho do času.

Honič (Út, 1. 2. 2011 - 15:02)

Myslíš blbě, moje prožitky nejdou do hajzlu, fajn ženská mi zůstane taky a kromě toho ještě fajn pravá ruka. :-)

Reklama

Přidat komentář